1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Azrala Szpieguje - wydanie 17

Dyskusja w 'Karczma' rozpoczęta przez użytkownika Azrala, 7 Listopad 2017.

 1. Azrala

  Azrala Redaktor Naczelna ,,Azrala Szpieguje'' Redaktor

  [​IMG]


  Cześć, cześć i czołem!
  Po tej jakże długiej, pełnej tęsknoty przerwie, nadszedł TEN CZAS. Czas na ,,Azrala Szpieguje''!
  Nie było mnie długo, dłużej niż zakładałam. Słowem wyjaśnienia, a tak na serio to po prostu mam ochotę się pochwalić, dostałam się na ukochaną uczelnię, co zabiera mi więcej czasu niż sądziłam. Koniec chwalenia się, bo nic więcej nie osiągnęłam. Życie. Do rzeczy.
  Nie było mnie, ale to nie znaczy że ominą was fakty z całego tego okresu. Jak to mówią, kota nie ma, myszy harcują. A dziś te myszki poznacie. Podobno długo wyczekiwane smakuje najlepiej, a na to wydanie czekać musieliście dosyć długo. Ale koniec już tego ponurego okresu! Czas przejść do do rzeczy, które najbardziej was interesują, czyli do życia prywatnego innych ludzi. No bo jaki Polak nie lubi innemu do łóżka zaglądać?

  Zacznijmy od niemoralnych propozycji, które składał Lambrus ProKarze. Moderator serwera Creative jest jak wiemy wielkim fanem kaczek, które regularnie wykorzystuje na tle seksualnym. Tym razem jednak postawnoił ulżyć sobie w inny sposób. Być może jest to dzień, w którym małe puchate kaczuszki wreszcie będą mogły odetchnąć z ulgą? Może teraz, będą w spokoju mogły pływać po stawie bez obaw, że gdzieś tam w krzakach czai się Lambrus, który aż ślini się na widok małych, żółciutkich kuperków? Być może. Otóż, jak donoszą nasi szpiedzy, nasz Moderator, złożył niemoralną propozycję ProKarze, a ta, bez chwili wahania i oporu przyjęła ją. Z wielką radością, trzeba dodać.
  [​IMG]

  Oczywiście jak wiemy, Lambrus jest całkowicie pozbawiony ogłady i złożył swoją propozycję niczym neandertalczyk z najbardziej zapadłej jaskini. Ale liczy się efekt, a Kara się przecież zgodziła, co swoją drogą trochę mnie martwi. Czy istnieje opcja, że jest ona szantażowana przez fana kaczek do spełniania jego zachcianek? Być może jest zmuszana do przebierania się za małą kaczuszkę? Tego się jeszcze dowiemy.

  Kolejnym ważnym, a przede wszystkim intrygującym i ciekawym tematem, jest zachowanie naszego moderatora serwera Creative! Ja nie wiem co tam się u nich wyrabia, że tak się ludzie deprawują, ale to idzie w złą stronę. Naprawdę bardzo złą stronę. Nasz moderator gelo, często mówi różne rzeczy zupełnie niezwiązane z tematem, opowiada że widział coś, czego nigdy nie było, lub że słyszał coś podobnego. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego? My się zastanawialiśmy, a nawet postanowiliśmy osobiście to sprawdzić, jednak nasze starania spełzły na niczym. Gelo, zbyt dobrze się maskował. Jakiś czas później usłyszeliśmy podejrzane plotki pod adresem Moderatora. Oczywiście nie chcieliśmy w to wierzyć, ponieważ wykraczało to poza granice naszej wyobraźni. Doszły nas słuchy, że ma on problem. Problem z alkoholem. Plotki jednak nas nie interesują, ponieważ Azrala Szpieguje to fakty, pochodzące z wiarygodnych źródeł. Kilka tygodni później, przeprowadziliśmy z rzeczonym Moderatorem krótką wymianę zdań, która potwierdziła wcześniejsze plotki.
  [​IMG]

  Jesteśmy w szoku tak bardzo, że nie znajdujemy nawet odpowiednich słów aby skomentować to zdarzenie.

  Nadmierne spożywanie alkoholu, tłumaczy różne odstające od normy zachowania, ale czy wszystkie? Jak donosi jeden z naszych najlepszych szpiegów, gelo zabawia się ze zwierzętami. Nawet hektolitry Amareny nie tłumaczą tego bestialskiego traktowania tych małych stworzeń.
  [​IMG]

  Moderator, upodobał sobie szczególnie papugi, z którymi ku swojej uciesze zamyka się w klatce, by następnie oddać się w całości spełnianiu swoich pragnień. Czy jest to skutek podpijania denaturatu, czy może to już jednak choroba? Tego jeszcze się dowiemy.

  Innym ciekawym zdarzeniem było to, które dotyczy dawida0105 - emeryta serwera SkyBlock. Podobnie jak w przypadku gelo, najpierw dotarły do nas tylko pogłoski, plotki bez żadnego pokrycia faktami. Były one jednak jeszcze bardziej drastyczne niż w przypadku gela. Przychodziły jednak do nas z wielu różnych źródeł, często sprawdzonych i pewnych. W końcu, kiedy trafiła do nas po raz kolejna ta sama wiadomość uznaliśmy, że najwyższy czas zareagować. Postawiliśmy na otwartą konfrontację podejrzanego z oskarżeniami pod jego adresem.
  [​IMG]

  Nie spodziewaliśmy się jednak takiej reakcji. Dawid ostentacyjnie przyznał się iż interesuje się małymi chłopcami. Pomimo tego, że spodziewaliśmy się usłyszeć prawdę, byliśmy w szoku. Były moderator, nawet nie próbował zaprzeczać, co więcej, wydawał się zadowolony z tego faktu. Co się dzieje z tym Stillcraftem? Szok i niedowierzanie.

  Innym bohaterem dzisiejszego wydania, który czerpał korzyści seksualne z napaści na innych był, Emeryt serwer FreeBuild, MatrixGame007! W przebraniu mandarynki stał w pobliżu plakatu promującego zdrowy tryb żywności. Chyba nie miał pojęcia, że wcale nie wtapia się w otoczenie.
  [​IMG]
  Kiedy upatrzył sobie jakąś ofiarę, dobywał swojego pomarańczowego kija, który wykorzystywał w niecnych celach i podążał za wybraną osobą, do momentu gdy nie znaleźli się na osobności. W miejscu, w którym znajdowali się poza zasięgiem wzroku i słuchu innych, zaczynał zbliżać się do ofiary jeszcze bardziej. Byliśmy świadkami jednej z takich sytuacji, kiedy Matrix upatrzył sobie Ravechic jako swoją ofiarę.
  [​IMG]

  Jednak nie udało mu się wykorzystać swojej ofiary, ponieważ kiedy tylko spostrzegł naszą ekipę, czym prędzej wziął nogi za pas i uciekł.
  Doszły nas jednak słuchy, że jakiś czas później upatrzył sobie kolejną ofiarę, którą był nie kto inny jak sam Crafterfeller!
  Ten jednak, nie dał się zwieść słodkiemu i kuszącemu kostiumowi mandarynki, który miał na sobie Matrix i szybko, jednym zdaniem, spławił napastnika.
  [​IMG]

  Po tym zajściu, nikt nie widział Matrixa. Istnieje prawdopodobieństwo, że pogrążony w smutku po odrzuceniu, mógł zrobić sobie krzywdę.

  Kolejnym niewyżytym graczem naszego serwera jest MaciekR. Emeryt serwera Creative w rozmowie ze mną, przyznał się do tego, że również sięga do ,,świata'' tylko dla dorosłych! On również nie próbował się z tym kryć.
  [​IMG]

  Nie wiemy jakie dokładnie filmy fascynują tego osobnika, wiemy jednak że to jest złe. Co takiego musiało się stać, że oglądanie takich filmów jest powodem do dumy? Co dzieje się ze Stillcraftem? Te pytania pozostawiamy wam.

  Odchodzimy teraz na chwilę od zboczeń, wynaturzeń i miłosnych ekscesów. Nasi szpiedzy zdobyli niezwykle cenne informacje, dotyczące SkanMage'a oraz wspomnianej już wyżej ProKary. Jak dowiadujemy się z tych informacji, Admin serwera Freebuild został uwięziony przez szaloną ProKarę.
  [​IMG]

  Nie wiemy, dlaczego Moderatorka serwera Freebuild z przyczepioną do czoła rurką po papierze toaletowym, postanowiła zamknąć SkanMage'a w więzieniu i wpatrywać się w niego przez kraty. Być może jest to schorzenie, lub skutek spożywania denaturatu wraz z moderatorem Creative, gelo.
  SkanMage przesiedział w celi długi okres czasu, co odbiło się znacznie na jego psychice. Nie wiemy jak wydostał się ze swojej celi. Nie mamy też odwagi pytać o szczegóły tego zdarzenia, ponieważ bez wątpienia jest ono traumatycznego dla Admina.

  Być może właśnie to zdarzenie stało się powodem, dla którego SkanMage robił później rzeczy okrutne i zbereźne. Nasi szpiedzy nakryli go w ciemnym zaułku mało uczęszczanej ulicy, gdzie oddawał się swoim uciechom, licząc że nikt go nie znajdzie i nie przerwie mu jego przerażających zabaw. Na jego nieszczęście przechodzili tamtędy akurat nasi szpiedzy, którzy szybko zorientowali się, że w zaułku dzieje się coś dziwnego. Kiedy ruszyli w tamtym kierunku ich oczom ukazał się szokujący widok.
  [​IMG]
  SkanMage, w masce Anonymous zadowalał się za pomocą... maszyny, którą prawdopodobnie sam zbudował! Nie mamy pojęcia, dlaczego postanowił zrobić to w zaułku, zamiast w zaciszu swojego domu. Być może odczuwa satysfakcję seksualną, kiedy widzi przechodniów, którzy biegają po ulicy załatwiając swoje sprawy? A może po prostu mieszka z mamą i nie chciał by odkryła jego zamiłowania? Tego jeszcze się dowiemy.

  Dziwnymi zamiłowaniami charakteryzuje się również znany i powszechnie szanowany Admin serwera Freebuild MrSzarak. Jeden z naszych szpiegów podczas romantycznego spaceru o zachodzie słońca wraz ze swoją drugą połówką, zaobserwował dziwne zjawisko. W oddali, spostrzegł dziwny kształt, który niezwykle go zainteresował. Postanowił opuścić swoją wybrankę w poszukiwaniu sensacji. Gdy zbliżył się do tajemniczego obiektu, był zaskoczony i zszokowany jednocześnie.
  [​IMG]

  MrSzarak stał w pobliżu pokaźnej, aczkolwiek wulgarnej rzeźby i był nią niesamowicie zafascynowany do tego stopnia, że nawet nie zauważył naszego szpiega, który zbliżył się do niego z aparatem. Nie wiemy co działo się dalej, ponieważ nasz szpieg postanowił wrócić na swoją randkę. Obiecujemy jednak, dowiedzieć się, w jakim celu została wybudowana ta figura i dlaczego tak bardzo interesowała ona Szaraka.


  I tym kończymy niestety to wydanie ,,Azrala Szpieguje''. Pozostaje nam tylko ostrzec was przed Matrixem w przebraniu mandarynki, napalonym Skanem, oraz niewyżytym i niespełnionym Dawidem.
  W poszukiwaniu kolejnych gorących faktów, śledźcie forum i czytajcie kolejne wydania: ,,Azrala Szpieguje''!

  Do zobaczenia wkrótce kochasie! <3
   
  • Lubię Lubię x 4
  • Zwycięzca Zwycięzca x 4
  • Przyjazny Przyjazny x 3
 2. Lambrus194

  Lambrus194 объект 140 Administracja SuperMod

  W sumie, przyszło mi spożywać alkohol z ów Gelem na warp kościół, widzę, że mieliśmy podobne skutki... Niewykluczone że gelo coś tam dosypał.
   
  • Zabawne Zabawne x 3
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
 3. MaciekR

  MaciekR 17/02/2017 - 30/06/2017 Emeryt

  Boże tu jest za dużo o seksie XD
   
  Ostatnio edytowany: 7 Listopad 2017
  • Zgadzam się x 1
  • Zwycięzca x 1
  • Przyjazny x 1
  • Optymistycznie x 1
  • Głupi x 1
 4. Wewek

  Wewek ex**owiec Administracja Policja

  Gratki Azrala!

  A teraz pokomentujmy stillcraftową rzeczywistość :trollface
  Na screenshocie widać, że Szarak był jeszcze wtedy SModem - a to znaczy że musiał się jakoś postarać, żeby dostać awans do admina. Forma przypodobania się reszcie administracji? Niewykluczone.

  Skan, od kiedy jesteś ekshibicjonistą?
  Crafterfeller przeklina? Nie licząc konfy LR to nie widziałem.
  Większymi też. Niestety przekonałem się o tym na własnej skórze XD

  Wydanie jak zwykle 11/10, czekam na więcej :)
   
  • Zabawne Zabawne x 5
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 5. MaciekR

  MaciekR 17/02/2017 - 30/06/2017 Emeryt

  Btw CHCE WIECEJ
   
 6. dawid0105

  dawid0105 Stary użytkownik Emeryt

  @Wewek bo nie dostaniesz snap...
  Byłem pewny, że dasz to gdzie pytałaś się mnie o owce, a nie o chłopców, zaskoczyłas mnie v:
  Kzk wydanie, Lowe.
   
 7. Skan Mage

  Skan Mage MaskedInTime.pgn Administracja Administrator

  • Zwycięzca Zwycięzca x 3
  • Lubię Lubię x 1
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
  • Kreatywnie Kreatywnie x 1
 8. *AT123

  *AT123 Aktywny użytkownik Emeryt

  Kochać lr bo tak szybko wyginaja
   
  • Lubię Lubię x 1
  • Zabawne Zabawne x 1
  • Głupi Głupi x 1
 9. Elizakwiat

  Elizakwiat Stary użytkownik Gracz

  Kochana Azralcia <3  KTÓRA NIE CHCE MNIE DODAĆ NA SNAPIE
   
  • Zabawne Zabawne x 2
 10. dawid0105

  dawid0105 Stary użytkownik Emeryt

  Nie dziwie jej się <3*:D
   
  • Głupi Głupi x 3
  • Lubię Lubię x 1
  • Zabawne Zabawne x 1
 11. Crytal

  Crytal Aktywny użytkownik Emeryt

  Świetne wydanie, czekam z niecierpliwością na kolejne :D
   
 12. Martulka

  Martulka Nowy użytkownik Gracz

  JA CHCE WIECEJ <3
   
 13. Mateolo

  Mateolo Aktywny użytkownik Gracz

  Jak zwykle super:heart
   
 14. Azrala

  Azrala Redaktor Naczelna ,,Azrala Szpieguje'' Redaktor

  Sorry? Ja mam pierdyliard zaproszeń od ludzi których nie znam, więc jak kogoś nie kojarzę, to nie akceptuję :v
   
  • Lubię Lubię x 2

Poleć tę stronę