1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Event - Noc Duchów w Hiddencast

Dyskusja w 'Życie serwera' rozpoczęta przez użytkownika Persefona, 27 Październik 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  [​IMG]
  [​IMG]

  Noc Duchów w Hiddencast
  [​IMG]
  Dzień, nawet trudno to określić dniem… Coś co zdarza się rok po roku, o tej samej porze. Każdy śmiertelnik i nie tylko, stopujący po tej ziemi, czeka na to wydarzenie… NOC DUCHÓW! Wydarzenie, podczas którego granice miedzy światem duchów, a ludzkim zacierają się. Spowodowane jest to zaćmieniem słońca, które co roku można obserwować o stałych porach. Mimo iż to zjawisko trwa tylko kilka godzin, to podczas niego odbywają się najhuczniejsze zabawy w ciągu roku! Liczne pokazy pirotechniczne, a nawet magiczne. Duchy krążące wśród nas niosą wielki entuzjazm, mogąc wrócić na ziemie, choć na te parę chwil. Uważaj jednak na te negatywne istoty eteryczne, na pewno nie będą chciały się wraz z Tobą bawić. Miej zapalone światło, lampy, czy też świece, aby odstraszyć te złe duchy, chcące popsuć Ci zabawę. Dla niektórych ten czas to też dzień wspominek, nie bój się płakać czy tez smucić się, w żałobie po zmarłych, kto wie może nawiedzą Ciebie tej nocy… Podczas Nocy Duchów, nad wyraz potężna jest magia, na skutek energii z innego świata, więc nie przejmuj się jak jakiś czarownik niespodziewanie zamieni Ciebie w ropuchę, najpewniej większość nad tym nie panuje, ale wszelakie uroki i zaklęcia rzucone podczas tej Nocy od razu ze wschodem, już normalnego słońca, znikną! Inne istoty, niżeli ludzie, też mogą zachowywać się nieco inaczej – będą pełni energii, niekiedy też negatywnej! Nawet najspokojniejszy elf może tego dnia być nie do poznania! Aura duchów wywraca świat do góry nogami! Trudno, o to chodzi podczas Nocy Duchów!

  Na dziedzińcu, obok portu pojawiły się ozdoby i osoba, która sprzeda Ci najpiękniejsze maski po niskiej cenie.

  To nie wszystko! Królowa postanowiła ukryć w Hiddencast Legendarną Złotą Dynie. Szczęśliwiec, który znajdzie ją i przyniesie do zamku otrzyma pięć tysięcy arenów (oraz 100 punktów premium).


  [Czas na poszukiwania trwa do 31.10.2017r!]

  [​IMG]


  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 27 Październik 2017
  • Przyjazny Przyjazny x 2
 2. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  Coraz mniej czasu. Dynia nie została jeszcze odnaleziona!
   
  • Lubię Lubię x 1
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę