1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Forum, propozycje

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika Arnaks, 16 Grudzień 2016.

 1. Arnaks

  Arnaks Użytkownik Gracz

  Hej wam! Mam kilka propozycji związanych z forum, jak można by je "ulepszyć". Zaczynam pierwsza z moich propozycji jest dodanie opcji "Warna" i edycji postów dla moderatorów, polegała by ona na tym że dana osoba dostawała by notatkę moderatora z punktami musowymi lub bez nich jako ostrzeżenie, a gdyby post zawierał jakieś zabronione treści, moderator by poprzez edycje posta usunął. Kolejna rzeczą są już przedtem wspomniane "punkty minusowe", polegałyby one na tym że za każde złamanie regulaminu dana osoba dostawała by X punktów a gdyby osiągnęła np. 100 pkt to by dostawała blokadę konta, punkty by wygasały co jakiś czas, ja osobiście dałbym dwa miesiące. Kolejna rzeczą jest "monetyzycja" forum, trochę dziwnie brzmi co nie ale spokojnie już tłumacze, polegała by ona na tym że za każdy napisany post dostawilibyśmy monetę a za temat 3, dodało by się nowy dział na forum "Bazar" i w tym oto dziale można by za monety na forum kupować różne usługi np. grafikę na forum albo jakieś dobra na serwerach still'a. Dobra to koniec, trochę się rozpisałem, ale jestem dobrej myśli, że przeczytaliście.
  Pozdrawiam Arnaks
   
  • Lubię Lubię x 2
 2. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  Zgadzam się z punktami. Moderatorzy powinni mieć możliwość dawania warnów. : p
   
  • Lubię Lubię x 2
 3. Radekkk

  Radekkk Redaktor naczelny Administracja Redaktor

  Warny - tak
  Punkty minusowe - neutral
  Monetyzacja - nie
   
  • Lubię Lubię x 1
 4. JJKPL

  JJKPL Aktywny użytkownik Gracz

  Obydwa na tak
   
  • Lubię Lubię x 1
 5. Crystal01

  Crystal01 Aktywny użytkownik Emeryt

  A ja nie jestem za warnami bo doskonale wiem, że nic dobrego z tego nie wyniknie, większość nie jest ani tchu odpowiedzialna i będą pojawiały się durne skargi o to, że dostałem warna za nic, a o to że coś tam itp. Dodatkowo edycja postów już totalnie odpada. Jesteście moderatorami serwerów nie forum. Ktoś inny się tym zajmuje i jakby każdy miał dostać takie uprawnienia to zrobiłby się bałagan.
   
  • Lubię Lubię x 1
 6. Arnaks

  Arnaks Użytkownik Gracz

  Jak narazie jest dosyć pozytywny odbiór, ale czekamy na odpowiedź @ziutekkk :)
   

Poleć tę stronę