1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

HimmelnBerg

Dyskusja w 'Życie serwera' rozpoczęta przez użytkownika thetoox, 22 Grudzień 2017.

 1. thetoox

  thetoox Aktywny użytkownik Gracz

  HimmelnBerg
  Himmelnberg jest miastem należącym do mnie i @MrSumer. Budowa trwała ( i trwa nadal) od Września. Są w nim elementy nowoczesne, jak i stare, zabytkowe budowle. Aby się tam dostać wpisz /p h thetoox
  Co warto zobaczyć?
  Największym zabytkiem jest XVI wieczny zamek, w którym mieści się urząd miasta. W centrum miasta znajduje się galeria "centralna" w której można wynająć lokal. na wschód od galerii jest morze.
  Czy są miejsca mieszkalne?
  Domów i mieszkań jest wiele - od małych domków, poprzez mieszkania w kamiennicach po apartamenty w wieżowcach. Jednym z wyjątkowych rzeczy, są mieszkania w balonach.
  Wynajem lokali
  Jeżeli chcesz wynająć mieszkanie lub lokal proszę się zgłosić do mnie, na /msg gdy jestem na serwerze, lub /mail send gdy mnie nie ma. Narazie wszystko jest darmowe.
  Komunikacja
  W mieście jest sieć kolei i tramwai. Jeżeli chodzi o połączenia między miejskie, to jest narazie 1 kierunek - watykan. Jeżęli masz miasto i chcesz mieć połączenie komunikacyjne z Himmelnberg to /msg thetoox lub /mail send thetoox.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 23 Grudzień 2017
  • Lubię Lubię x 1
 2. MaciekR

  MaciekR 17/02/2017 - 30/06/2017 Emeryt

  Terenik fajny tylko dodaj wiecej sniegu na gorze i zblenduj to z kamieniem.
  Mur tez fajny.
   
 3. thetoox

  thetoox Aktywny użytkownik Gracz

  śnieg usuwamy w poniedziałek wiec nie ma potrzeby
   

Poleć tę stronę