1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Historia serwerowni Stillcraft 2

Dyskusja w 'Offtop' rozpoczęta przez użytkownika MrSzarak, 20 Marzec 2018.

 1. MrSzarak

  MrSzarak Admin Administracja Administrator

  Witam wszystkich,
  Przedstawiam mam drugą część opublikowanej w sierpniu zeszłego roku pracy na temat przeszłości naszego serwera (link do części pierwszej). Niniejsza "Historia serwerowni Stillcraft. Czasy policjantów. Część 1" obejmuje okres istnienia serwerowni od końca reformy majowej i wprowadzenia Policji (maj 2013) do bezpośrednio poprzedzającego resety marcowe map CR i FB (luty 2014). Ze względu na bogactwo wydarzeń w okresie policyjnym między 2013 a 2015 rokiem, zdecydowałem się podzielić "czasy policyjne" na dwie części.
  [​IMG]

  "Historia" liczy 104 strony, więcej niż poprzednia odsłona o "czasach przewodników". W moim odczuciu jest również lepsza od strony merytorycznej i językowej, zdecydowałem się również pomijać miejscami niektóre szczegóły i niepotrzebne informacje by lepiej się czytało. Sama praca opisuje główne przemiany na serwerach, wprowadzane nowości, życie społeczności Stillcrafta, ale i głośniejsze afery czy zmiany kadrowe. Do całości dołączona jest również lista wszystkich Policjantów, służących między majem 2013 a lutym 2014. Aby przejść do tekstu, kliknijcie w poniższy napis:​
   
  • Przyjazny x 3
  • Lubię x 2
  • Zwycięzca x 2
  • Zgadzam się x 1
  • Kreatywnie x 1
 2. Cryptos

  Cryptos Mod Administracja Mod

  Dlaczego ja nie mam takich lektur w szkole?
   
 3. Krzysiekkk

  Krzysiekkk Stary użytkownik Emeryt

  (afera drwalowa), będzie czytane


  strona 9. linijka 3.

  nie jestem kobietą

  no i tak naprawdę gdyby nie ja to na tym serwerze byłoby zwyczajnie nudno, żadnych afer, żadnych wojenek, państw, drwalpl pewnie dalej by grał
   
  Ostatnio edytowany: 20 Marzec 2018
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
  • Zwycięzca Zwycięzca x 1
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 4. Skan Mage

  Skan Mage MaskedInTime.pgn Administracja Administrator

  Kiedyś to było kurła teraz to nie ma
  2014 , najlepszy dotychczasowy skład administracji, przysięgam
   
 5. Lambrus194

  Lambrus194 объект 140 Administracja SuperMod

  Dobra robota, bedzie czytane
   
 6. Cryptos

  Cryptos Mod Administracja Mod

  Przeczytałem całe.
  Szaraku, jestem ci ogromnie wdzięczny za poświęcony czas oraz za jakoś wykonania i duże zainteresowanie wymienionymi tematami. Miło jest sobie powspominać dawne czasy, te kiedy jeszcze na serwerze praktycznie nikt mnie nie znał, popatrzeć sobie na stare budowle i ocenić mój progres w ich budowaniu. Gdy byłem młodszy, inaczej patrzyłem na świat i nie dziwię się tej degradacji z freebuilda :D, ale trudno, może i wyszło na dobre - dzięki temu mogłem rozwijać się na creativie i jestem tu gdzie jestem.

  Gdybyś miał zamiar robić jeszcze jakieś kolejne części, to możesz do mnie pisać o jakiekolwiek informacje, mój punkt widzenia lub screenshoty.
   
  • Przyjazny Przyjazny x 1

Poleć tę stronę