1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

[KP] Grimley

Dyskusja w 'Karty postaci' rozpoczęta przez użytkownika Grimley, 23 Listopad 2017.

 1. Grimley

  Grimley Nowy użytkownik Gracz

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  Grimley, jest to dorosły mężczyzna, mający około 40 lat. Przeżył w swoim życiu wiele, czasem nawet za wiele... Przyjechał on do Hiddencast, z wyspy Sandcastle, gdzie przez chwile uczył się, lecz większą część życia spędził na samokształceniu w wojence. Od małego, znał już anatomie człowieka, wiedział i nadal wie, gdzie i jak uderzyć przeciwnika, aby ten był kompletnie nie do życia. W jego niebezpiecznej pracy, jako wojownika do wynajęcia, dużo się nauczył, poznał wiele sztuk walki - wręcz, bronią i wiele innych technik, które czekają na ujawnienie. Dodatkowo w Piaskowej Akademii, nabrał małego doświadczenia alchemicznego, lecz jest to jego hobby, aniżeli praca. Mimo wszystko nie warto z nim zadzierać, ma swój temperament i nie boi się stanąć oko w oko z przeciwnikiem, jaki by on nie był. Stara się postępować według swoich ściśle określonych 7 zasad - Oddania ; Ambicji ; Honoru ; Lojalności ; Samodzielności ; Walki i Rozwagi. Z racji jego zasad jest bardzo rozchwytywanym "najemnikiem", wśród wielu ludzi swojego fachu. Mimo przydomka najemnika, służył nie tylko u zbirów, ale także u bogatych i cenionych arystokratów, czy też profesorów. Po wielu przygodach z Mellisandrą, postanowił odejść od niej ze służby, pozostawiając ja z informacją "Idę w przygodę", której nigdy nie odbył. Świat nie był dla niego łaskawy. Grimley przeżył wiele rzeczy, które zmieniły jego, a także otaczający jego świat. Błąkając się po świecie spotkał wiele osób, jedną z nich był dziwny szaroskóry elf o mianie Jaakon. Domniemany mroczny elf, założywszy Akademie Bardow, zwerbował jako pierwszego członka, własnie Grimleya. W tym dziwnym miejscu mężczyzna podszkolił się w walce i szoiegostwie, co uważał za przydane. Dodatkowo, jako wymóg, musiał nabyć zdolności trubadurskie, którymi popisywał się przed dziewkami. Ostatecznie zaś, opuścił ten przytułek ruszając dalej w świat. Kolejno, jego drogi były krzywe. Osobą, która po długiej wędrówce, rozprostowała je, była Arcymag Victoria, która akurat w stolicy poszukiwała nowych adeptów magii. Przychodziły do niej tłumy, w tym też sam najemnik. Niestety odrzuciła go, z racji jego krwi na dłoniach - zabijał wiele osób, jako najemny zbir. Grimley nie dawał za wygraną, choć wiedział, że źle czynił. Dowiedziawszy się, że okoliczna kapłanka Hillevi, miała przejść kurs magii u Victorii, przebłagawszy, wyruszył wraz z nią do Arcymaga. Na miejscu *kawałek historii jest nieczytelna* zaczał uczyć się magii. Tak oto po wieli staraniach, Grimley zmienił się. Magia i patronat Victorii, sprawiły, że mężczyzna zapragnął zmian. Od teraz nie jest już najemnikiem, nie chce mordować ludzi - dla innych ludzi. Postanowił sobie, że chce uczynić ten świat jak najlepszym. Czy uda mu się to? Wiele ludzi, nie wierzy w szczere postanowienie zmiany Grimleya. Czy on sam dotrzyma swych ślubów? Czas pokaże, co się z nim stanie...
  Rodzina:
  Hiaditt Momenti - Matka
  Lucius Momenti - Ojciec
  Cleoni Momenti - Siostra

  (Karta będzie rozbudowywana)
  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 12 Styczeń 2018
  • Lubię Lubię x 4
  • Przyjazny Przyjazny x 2
 2. Ahiliztli

  Ahiliztli Aktywny użytkownik Gracz

  Troszkę o wiele za dużo cudzysłowów :/
  Tak naprawdę to większość z nich nie jest potrzebna
   
 3. SpeedyX

  SpeedyX Nowy użytkownik Gracz

  Fajna karta [Lubisz Placki jak tak napisz na PW XD]
   
 4. Grimley

  Grimley Nowy użytkownik Gracz

  Jak teraz tak na to patrze, to na nie wygląda to najlepiej, no ale cóż. Gdy się coś pisze, to samemu trudno jest wychwycić błędy, ale mimo wszystko dzięki za poradę. Przeczytam jeszcze raz wszystko i zredaguje tekst. Powinno być dobrze :)
   
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 5. xSaruskaaa_892

  xSaruskaaa_892 Użytkownik Gracz

  ciekawa karta (i to zdjecie Jeima mrmr xD)
   
 6. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  [​IMG]

  Nie wnikam ehehehehhe
   
  • Zabawne Zabawne x 4
 7. Grimley

  Grimley Nowy użytkownik Gracz

  --- Aktualizacja ---
  Zmiany wizualne
  Nieco zmieniona historia ( rozbudowana )
  Dodana rodzina​
   
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 8. SaraGames

  SaraGames Użytkownik Gracz

  Super karta postaci *-*
   
  • Przyjazny Przyjazny x 1

Poleć tę stronę