1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

[KP] Jane Harrison

Dyskusja w 'Karty postaci' rozpoczęta przez użytkownika _ScarletAkira_, 7 Styczeń 2018.

 1. _ScarletAkira_

  _ScarletAkira_ Nowy użytkownik Gracz

  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  Wygląd
  Jane jest 26-letnią kobietą o długich, kruczoczarnych włosach sięgających jej aż po pas. Jej oczy są dwukolorowe co stanowi jej główny znak rozpoznawczy. Jej lewe oko jest jasno brązowe,a prawe zielone. Ma dosyć bladą skórę oraz wiele ciętych ran na rękach jak i jedną bliznę po ugryzieniu wilka na prawym przedramieniu. Zwykle jej ubrania są ciemne lub czarne. Bardzo często nosi sukienki w ciemnofioletowym kolorze. Ostatnimi czasy nosi także długi, czarny płaszcz który dobrze maskuje rany na jej rękach.
  [​IMG](Zastąpiłam mój pokraczny rysunek czymś normalnym)

  Charakter
  Kobieta jest bardzo miłą, pomocną i przykładną obywatelką. Bardzo często zawiera przyjaźnie z ciekawymi ludźmi.

  Jane tak naprawdę nie obchodzi los innych, jest osobą niezrównoważoną psychicznie i przyjaźni się z ludźmi tylko dla ciekawych zdarzeń i aby miała co zapisywać w swoim dzienniku. Jeśli ktokolwiek dotknie wspomnianej książki jest zdolna nawet zabić. Bardzo często gdy zbytnio się podekscytuje jakąś sytuacją pisze krwią, gdy jest naprawdę bardzo podekscytowana porzuca swoje dokładne, czytelne pismo i swoją własną krwią pisze w sposób chwiejny, nieczytelny i czasem aż trzeba rozszyfrowywać co mogła gdzieś napisać. Jane bardzo często podsłuchuje rozmów, wydarzeń więc jeśli ktokolwiek chce cokolwiek wiedzieć powinien zgłosić się z tym właśnie do niej. Ze szczerością można wątpić, że odpowie na pytanie bo nawet jeśli dużo wie, nikomu nie powie.


  Historia
  Kobieta pochodzi z wioski czarownic znajdującej się daleko od Hiddencastu. Jako że nie jest dzieckiem wiedźm najzwyczajniej nie ma mocy. Znalazła się w wiosce z powodu tego, że czarownice porwały ją z jej rodzinnego domu gdy była jeszcze małym dzieckiem. Nie trzeba się martwić, miała się tam aż za dobrze. Zawsze czekał na nią ciepły obiad na stole, wszyscy byli dla niej mili i życzliwi. Uczyła się tam magii i jedyną rzeczą jaką potrafi zrobić jest leczenie ran. Zna się na zielarstwie z powodu tego, że jej babcia była mistrzynią w tym właśnie fachu.
  Gdy Jane podrosła już, poznała pewnego mężczyznę w którym od razu się zakochała. Był on "dziennikarzem" i zapisywał wszystko co widział, po czym sprzedawał te informacje lokalnym plotkarom lub donosił o zdradach wszystkim ważnym osobom. Chłopak ten jednak nie wytrzymywał już presji zawodu i pewnego razu gdy Jane szła się z nim spotkać zobaczyła właśnie jego, wiszącego z liną wokół szyi na gałęzi starego drzewa. Z torby ukochanego wypadł dziennik który ona postanowiła kontynuować. W ten sposób zrodziła się jej obsesja na punkcie zapisywania wszystkiego co widzi.
  Sama przypłynęła do Hiddencastu gdy znudziło ją już jej wiejskie życie gdzie mało co się działo=nie miała co zapisywać=stany depresyjne=bardzo źle. Teraz żyje szczęśliwie i zapisuje wszystko co widzi. Wypisała już 1 dziennik i schowała go
  Pod podłogą w swoim domu, pod stołem dokładniej.

  Talenty
  Jej talentem jest przemykanie wszędzie niezauważoną. Ma bardzo dobry słuch i umie pięknie pisać pieśni, poematy czy też książki. Jest też bardzo dobra w uwodzeniu mężczyzn ponieważ jest manipulatorką bardzo miłą osobą i wie, jak wykorzystywać swoje wdzięki. To chyba też liczy się jako talent.

  [​IMG]

   
  Ostatnio edytowany: 10 Styczeń 2018
  • Lubię Lubię x 2
  • Nie lubię Nie lubię x 1
 2. IamJanekHG

  IamJanekHG Użytkownik Gracz

  slabe, gdybym nie przeczytal imienia i nazwiska w tytule nie wiedzialbym jak nazywa sie postac (nie da sie przeczytac tego rozowego czeogs), tekst nie ma formatu przez co nie da się go normalnie czytać (better), obrazek mi się osobiście nie podoba, lepsze byłoby zdj z google grafiki  Podsumowanie: 10/10(0)
   
 3. Ahiliztli

  Ahiliztli Aktywny użytkownik Gracz

  Ogólnie znalazłam parę powtórzeń
  No i niektóre rzeczy bym zmieniła.
  Np. ,,pisze ω тєη, †êñ lub ƬΣП ƧPӨƧóB" można o wiele lepiej opisać ,,jej pismo staje się ciężko czytelne, w niektórych miejscach w ogóle nie można zrozumieć co zostało tam zapisane"
  Duża czcionka trochę boli, polecam zmniejszyć :/
  A obrazek jeśli jest Twój to brawa, jest fajniutki :3
   
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 4. _ScarletAkira_

  _ScarletAkira_ Nowy użytkownik Gracz

  Poprawiłam, mam nadzieję, że teraz jest lepiej ;w;
   
  • Lubię Lubię x 1
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 5. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  no jest
   

Poleć tę stronę