1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

[KP] Kade Veneto

Dyskusja w 'Karty postaci' rozpoczęta przez użytkownika Cold_, 4 Grudzień 2017.

 1. Cold_

  Cold_ Nowy użytkownik Gracz

  kade.png
  [​IMG] [​IMG]
  (Postać zazwyczaj odziana jest w mniej eleganckie ubrania niż na wizualizacji powyżej.)

  Jestem Kade, rozpieszczany w dzieciństwie zarozumialec, który posunie się do wszystkiego, aby osiągnąć swój cel. Moja matka - Veronika, to ona mnie tak rozpieszczała, jestem jej za to bardzo wdzięczny, teraz przynajmniej umiem się postawić pewnym mało inteligentnym osobnikom, lecz niestety, mój wyrodny ojciec - Dahaka, to jedna z wielu osób, o których nie mam nic dobrego do powiedzenia. Był to zwykły pijak, prostak i damski bokser, myślał, że to nigdy nie ujrzy światła dziennego, ale się przeliczył i zawisł z nogami kilka metrów nad ziemią. Dobrze, nie rozchodźmy się na dalsze tematy, tylko wróćmy do dalszego opisywania mojej cudownej osoby.

  Teraz wypadałoby wspomnieć nieco o moim charakterze, prawda? Od czego by tu zacząć.. o tak, już wiem. Jestem typem samotnika, nie lubię gdy ktoś mi rozkazuje lub staje na mojej drodze. Kultura jest dla mnie najważniejsza, chociaż nie jest perfekcyjna w moim wykonaniu, ale zawsze to lepiej niż jej ogólny brak. Oczywiście, potrafię czasami rozweselać ludzi, ale to zdarza się naprawdę rzadko.

  Skoro już trochę rozpisałem się o swojej historii, jak i o charakterze, to warto jeszcze wspomnieć o tym jak wyglądam. Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna, o oczach w odcieniu ciemnej zieleni, jasnej cerze i w przeciwieństwie do niej ciemnych, rozczochranych włosach. Tak, to jest idealny opis, powinienem chyba zacząć pisać książki.

  Na koniec opisu mej jakże cudownej osoby pragnę dodać kilka moich zalet jak i wad. Tak więc moją mocną stroną jest wyśmienita walka mieczem, jak również łucznictwo. Słabszymi stronami jest słaba głowa do alkoholu, jak również brak umiejętności związanych z rolnictwem.

  Moim bogiem opiekunem jest Daris.
  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 4 Grudzień 2017
  • Lubię Lubię x 2
  • Przyjazny Przyjazny x 1
  • Kreatywnie Kreatywnie x 1

Poleć tę stronę