1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

[KP] Król Maghnus Storm

Dyskusja w 'Karty postaci' rozpoczęta przez użytkownika Jaskier, 11 Styczeń 2018.

 1. Jaskier

  Jaskier Mod Administracja Mod

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Maghnus urodził się pewnego dnia na zamku królewskim Hiddencast, parę chwil przed swoją siostrą Moire Storm. Od pierwszych chwil narodzin, mężczyzna wykazywał zainteresowanie otaczającym go światem, poprzez nawet uroczy gest - wyciąganiem rąk zza kołyski, dotykając falban w jego łóżeczku. Ciekawość ta nie zmalała w jego osobowości, a wręcz z wiekiem rosła jeszcze bardziej, wraz z mądrością i otwartością na świat zewnętrzny. Młody chłopak nigdy nie lubił siedzieć bezczynnie, w zamknięciu. Niestety musiał, ponieważ już od najmłodszych lat, rozpoczął swoją naukę z różnorodnymi mędrcami, które jego matka sprowadzała z całego kraju, a nawet innych krain. Mimo wszystko, obecnie jest wdzięczny tym wszystkim ludziom, za pracę jaką włożyli w jego wychowanie. Jego dzieciństwo minęło mu szybko, głównie w książkach. Jednakże, nie był aniołkiem, zawsze coś musiał zepsuć, coś uczynić absurdalnego. To wszystko kształtowało jego obecną osobowość. Obecnie Maghnus jako młody człowiek cechuje się bystrością i logiką, bardzo pożądaną wśród władców. Ma duże poczucie humoru, a dziecinna otwartość na świat, pozostała mu aż po te dni. Stał się on mężnym i dość przystojnym młodzieńcem, czego nie okazywał bardzo wyniośle. Dbał przede wszystkim o swój takt, rozwagę, opanowanie - cnoty, jakich potrzebował władca. Czasem zdarza mu się porwać lud swą przemową, mimo wszystko nie uważa się za wielkiego mówcę.
  Po wielu latach przygotowań, Maghnus został koronowany przez ówczesnego Arcykapłana Eatriela Emean aep Sivneay, którego mianował później swym prywatnym doradzą, z racji na jego wielką wiedzę, a także osobowość. W ten sam dzień, na pałac przybył posłaniec głoszący ostatnią wolę matki Maghnusa - Królowej Ravenny Storm - głosiła ona, że jej syn miał poślubić jedną z trzech wybranych kandydatek. Po długich namysłach wybrał on Rozewyn, domniemaną księżniczką z Feritle. Persona szybko znalazła się w ogrodach królewskich, a tego samego dnia, parę godzin po koronacji, pobrali się. Niestety Król w czasie nocy poślubnej zapadł w śpiączkę. Podczas tego stanu w Królestwie działo się źle. Królowa nie chciała rządzić. Z podań dworzan, wynikało iż Rozewyn była zwykła wiedźmą, która chciała zniszczyć Hiddenacst. Ale ile w tym prawdy?
  Nastał dzień, w którym Król Maghnus przebudził się ze śpiączki, a tym samym wszystkie nieszczęścia z powodu Rozewyn zakończyły się. Ona sama zaś przepadła. Król nie pamiętał jej w ogóle. W pierwszych chwilach nie mógł uwierzyć, że coś takiego mogło się wydarzyć. Nie miał z nią żadnych wspomnień, nie pałaj do niej żadnym uczuciem - stąd nie szukał jej, może brzemiennej matki dziecka królewskiego. Parę dni po oburzeniu się, Maghnus wziął drugi ślub - tym razem poślubił Lady Nymerie Carson, chcąc tym samym zakończyć bunt jej rodu w kraju. Ale mimo wszystko, nie cele polityczne były głównym aspektem ich małżeństwa, bowiem Król, darzył uczuciem Lady Nymerie. Tak oto na chwile obecną Królestwo Hiddencast jest bezpieczne, ale czy na długo? Plotki głoszą, że Królowa Nymeria jest brzemienna. Ale co z dzieckiem Rozewyn? Czas pokaże...

  Najbliższa rodzina:
  Ravenna Storm - Matka
  Argon Storm - Ojciec
  Moire Carrow - Siostra
  Rozewyn - Żona
  Nymeria Storm - Żona
  Tianna Storm - Córka
  Loriee Storm - Córka
  Missale Storm - Córka

  Ciekawostki na temat Króla Maghnusa Storm:
  ( Pojawią się one z czasem )


  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 20 Styczeń 2018
  • Przyjazny Przyjazny x 4
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 2. IamJanekHG

  IamJanekHG Użytkownik Gracz

  nie wiem co poweidzec
   
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 3. Jaskier

  Jaskier Mod Administracja Mod

  To dobrze czy zle, według Ciebie?
   
  • Lubię Lubię x 1
  • Pouczające Pouczające x 1
 4. nacia123x

  nacia123x Użytkownik Gracz

  Daddy ♥
  Ładniutka, ale popraw proszę to ;_;
   
  • Lubię Lubię x 3
  • Zabawne Zabawne x 1
 5. xSaruskaaa_892

  xSaruskaaa_892 Użytkownik Gracz

  co proszę? zgwałciłes mnie na snie? (xDDDDD)
  a tak btw to karta ładna muszę powiedzieć.
   
  • Zabawne Zabawne x 1
 6. IamJanekHG

  IamJanekHG Użytkownik Gracz

  ty no nei wiem wlasnei
   
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1

Poleć tę stronę