1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

[KP] Lenn

Dyskusja w 'Karty postaci' rozpoczęta przez użytkownika Krystaliczny, 30 Grudzień 2017.

 1. Krystaliczny

  Krystaliczny Nowy użytkownik Gracz

  [​IMG]

  [​IMG]
  Lenn jest młodym mężczyzną, jak na średniowieczne standardy. Urodził się daleko na południe od stolicy Hiddencast, około szesnastu lat temu. Podczas narodzin został powierzony pod opiekę bogini Irelii. Z powodu mieszkania na odludziu nie ma żadnego wykształcenia, nie potrafi pisać ani czytać. Jedyną jego pasją jest szkicowanie, którego nauczył się od wędrowca pochodzącego z Sandcastle. Nie był on z nim długo, ale nauczył go pozyskiwania materiałów do rysowania oraz wytwarzania podobrazi. Do Hiddencast przybył, aby jego twórczość mogła być bardziej znana.

  Chłopak nie wyróżnia się wśród tłumu swoim charakterem, ale bardzo często przechodnie zwracają na niego uwagę, gdy z wielką pasją przelewa świat na papier. Gdy ktoś jednak zacznie z nim rozmowę, przekona się, że jest to bardzo uprzejmy i zaradny chłopak, a mimo braku wykształcenia jest inteligenty i z pewnością nie zawiedzie przy powierzonej mu pracy.


  (Karta będzie aktualizowana wraz z biegiem historii.)
   
  • Przyjazny Przyjazny x 1

Poleć tę stronę