1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Łowcy Raków

Dyskusja w 'Kosz/Archiwum' rozpoczęta przez użytkownika Radomir, 4 Listopad 2017.

 1. Radomir

  Radomir Użytkownik Gracz

  ŁOWCY RAKÓW
  [​IMG]

  PRZYWÓDCA:
  [​IMG]
  Imię:
  John

  Charakter:
  Przez sześćdziesiąt lat swojego życia był ponurym oraz wiecznie nie zadowolonym z życia mężczyzną. Ciągle coś mu nie pasowało. Jednak lubił napić się w karczmie dobrego piwa oraz kochał chędożyć młode dziewoje, a im większe im większe cyce miały tym bardziej je pożądał.
  Z biegiem lat nie znudziły mu się niewiasty. Jednakże zaczął odczuwać chęć założenia rodziny.
  Z czasem udało mu się znaleźć parę osób dla których był jak ojciec. Za swoją przybraną rodzinę jest gotów umrzeć oraz zrobić wiele.

  Krótka historia:
  Urodziłem się w mieście Kvatch Mój ojciec parał się łowiectwem. Matka zajmowała się domem oraz była zielarką. Całą swoją wiedzę udało im się przekazać przed ich śmiercią z rąk orków.
  Miałem nawet własny cech. Byłem szanowanym obywatelem, ale nie chciałem tego osiągnąć w życiu. Wyruszyłem w podróż dookoła świata. Miałem w życiu ochotę na coś więcej niż nudne życie myśliwego. Pewnej nocy w mojej kajucie spałem obok młodej dziewki z którą przez całą podróż figlowałem, że aż miło było popatrzeć. Miałem sen w którym Bogowie powiedzieli abym wyruszył w świat i oczyścił go z raków tak jak to robiłem na Khorinis. Uwierzyłem w to i tak postanowiłem uczynić. Po jakimś czasie zebrałem również paru ludzi dla których byłem jak ojciec. Niedawno przypłynęliśmy do Hiddencast i zamierzamy wyczyścić okolicę z wszystkich raków.

  Bójcie się raki! Oto nadchodzą wasi ŁOWCY RAKÓW!

  TYPOWY SKURWIEL:

  [​IMG]

  Siegfried Imperios zwany Oświeconym

  Przybył na ten świat w jednym słusznym celu - Powstrzymać napływ wyższych raków na tą część świata. Jego niezwykła determinacja, a także żądzą wypływającą z nieustannej chęci zasmakowania krwi nieszczęśników, którzy napatoczą się na jego nieugiętą postać. Sam także ma swój skryty cel, a on pozostanie tajemnicą, która odejdzie wyłącznie z jego klęską. Za cel obrał kolejną krainę, która została pochłonięta przez niezliczoną namiastkę wszelakiej mazi większych, czy też mniejszych raczków. Jednak tutaj wyłania się pytanie - Czemu miano ''Oświecony'' towarzyszy mu od poczęcia swego zawodu? A odpowiedź nasuwa się sama, co niezwykłym łatwo jest sprostować... Jako jeden z niewielu, wpadł na ten zacny pomysł, coby wyzbyć się takich daremnych pomysłów, a zarazem doprowadzić do nieuniknionej klęski wszystkich pomysłodawców i ich wybujałej wyobraźni. (Musicie mu to wybaczyć, ale był on w Klanie Espadre. Drżyjcie ErPeczki!)


  WSPARCIE Z ODLEGŁOŚCI:
  [​IMG]

  Imię i nazwisko oraz przezwisko:

  Marie Bertrand zwana też Rudym Orłem.

  Charakter:

  Ma dosyć denerwujący charakter. Wszytko bierze na poważnie! Prawie w ogóle nie zna sie na żartach! Czasami tylko komuś zacznie pyskować, lecz tak na prawdę pod tą maską zimna i nienawiści kryje się bardzo miła i pomocna osoba, która jest w stanie zrobić wszystko dla przyjaciół... chyba.

  Krótka historia:

  Urodzona na wsi, jej ojciec był łowczym. Matka zaś nie posiadała zawodu. Marie nie posiadała rodzeństwa toteż była oczkiem w głowie swoich rodziców.
  Jak wszyscy rodzice, pragnęli jak najlepiej dla swojej córki, ale nie mogli jej tego dać.
  Byli bardzo biedni. Nie mogąc w pojedynkę polować ojciec nauczył Marie wszystkiego co sam potrafił. Dziewczyna miała dar do szybkiej nauki, ale to normalne u osób w młodym wieku. Pierwszą zwierzynę ustrzeliła z łuku mając niecałe jedenaście lat. Do tej pory pamięta swoją radość z tego, że udało jej się odebrać życie młodej sarnie. Pamiętała również jak ją oprawiała, a potem piekła jej mięso nad ogniskiem. Była z siebie bardzo dumna. Stale trenowała łucznictwo, ba coraz częściej chodziła sama polować, aby doskonalić swoje umiejętności łowieckie. Z biegiem czasu poprawiła się sytuacja jej rodziny, ale nadal klepali biedę. Pewnego dnia doszło nieszczęścia, bowiem na jej wioskę napadli bandyci pod wodzą Dzierzby. Wszystko zrównano z ziemią, a wszyscy mieszkańcy jej poza Marie zostali już tylko nawozem dla gleby. Kobieta była zdana tylko na siebie, a miała szesnaście lat. Przez dłuższy czas błąkała się po świecie. Czasem musiała się oddawać przypadkowym chłopom, aby móc przeżyć, ale zawsze im gardło podrzynała, aby nie wrócili do niej po jeszcze więcej rozkoszy niż by chciała im dać. Pewnego dnia została przyłapana na kradzieży mieszka staremu mężczyźnie. Została co prawda przyłapana i lekko obita przez właściciela, ale to co nastąpiło później przeszło jej największe marzenia. Dziadziunio miał na imię Radomir i był przywódcą gildii zabójców… raków! Początkowo przez wyczerpujący trening myślała, że tam nie będzie pasowała, ale dziadziunio i inni ją wspierali, aż w końcu poczuła, że pasuje tam jak ulał. Jej talenty zostały stale szlifowane pod okiem starego Radomira i okazało się, że bez jej talentów nie daliby rady przeżyć w jaskini Dzierzby. Pomogli jej się zemścić za swoją wieś oraz rodzinę. Po czterech latach odzyskała miłość i ciepło rodzinne. Łowcy Raków stali się jej nową rodziną, a stary Radomir stał się ulubionym dziadkiem, któremu czasem lubi docinać.

   
  Ostatnio edytowany: 4 Listopad 2017
  • Lubię Lubię x 4
  • Pouczające Pouczające x 1
  • Zła ortografia Zła ortografia x 1
  • Głupi Głupi x 1
 2. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  Ostatnio sam wypominałeś jednej osobie, że jej postać pochodzi z krainy, która występuje w grze. Daję ci czas na zmienienie tego Khorinis. To nie jest Gothic.
   
  • Nie lubię Nie lubię x 2
  • Lubię Lubię x 1
  • Pouczające Pouczające x 1
 3. Radomir

  Radomir Użytkownik Gracz

  Ależ oczywiście kochanie, że zmienię nazwę, ale to dowodzi temu jak słabo macie przemyślane pochodzenie postaci graczy. Masz tutaj kid moda, który pochodzi z uniwersum Sapkowskiego. Także moja droga ja mogę się przyczepić, bo mógłbym być naprawdę nowym graczem i stworzyć postać wyjętą żywcem ze świata Wiedźmina. Ja już poprawiłem swoją KP, ale do Ciebie i administracji mam małą prośbę. Weźcie się do roboty i ustalcie jak ma wasz świat wyglądać, gdyż mógłbym nawet odgrywać Harrego Pottera, bo nikt mi tego nie zabroni, bo wasz świat jest jak The Sims 4. (Musimy kupić DLC aby móc cieszyć się grą.) Opracujcie mapę świata dla oraz spis miejscowości w których postacie graczy mają prawo się narodzić lub pochodzić.

  Z poważaniem.
  Pan R.​
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 3
  • Przyjazny Przyjazny x 2
  • Pouczające Pouczające x 1
 4. Radomir

  Radomir Użytkownik Gracz

  Czy to tak trudno być oryginalnym? Ja sam wymyślam wiele imion dla swoich postaci. Krain czy nawet miast. Zdradzę Ci, że o wiele lepiej jest stworzyć coś własnego niż podpierdalać cudze prace. Stąd też krytykuje karty postaci, gdyż wiem, że jesteście zdolni, ale leniwi.
   
  • Lubię Lubię x 1
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
  • Przydatne Przydatne x 1
 5. MaciekR

  MaciekR 17/02/2017 - 30/06/2017 Emeryt

  Bezczelność.
   
  • Zabawne Zabawne x 3
  • Głupi Głupi x 3
  • Zwycięzca Zwycięzca x 1
 6. Zygfryd

  Zygfryd Nowy użytkownik Gracz

  Sam fakt, iż chcesz nam zaimponować swoją niewyobrażalną wiedzą na temat twórczości Sapkowskiego, jest dla mnie niezwykle spotykanym doświadczeniem, bo w tych czasach nikt nie potrafi wymyślić czegoś kreatywnego, aby w niewielkim stopniu urzec swoją pomysłowością. Dlatego wymówki tego typu, którymi raczyłeś nas urzec, sprawiają mojej skromnej osóbce poczucie zażenowania. Nie bierz tego do siebie, ale odebrałem to w takowym notowaniu. (Jaskier)
   
  • Lubię Lubię x 2
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 2
 7. Zygfryd

  Zygfryd Nowy użytkownik Gracz

  Przeczytałem ten komentarz kilkukrotnie, aby w pełni zrozumieć sens Twojego przekazu. Nasuwa mi się tutaj jeden wniosek - Próbujesz narzucić mi swoje racje, ale zbytnio nie potrafisz sklecić sensownej wypowiedzi. Rozumiem, że przechwałki są tutaj wskazane, ale tutaj nie chodzi o nasze dokonania, a sam fakt, iż nadaremnie przedstawiasz swoją osobę w pozytywnym świetle. Dalsze próby tego procederu z pewnością przyciągną uwagę niektórych osobników, ale nawet potwierdzenie przez wyższe władze ,wywoła u mnie jeszcze większy uśmieszek na twarzyczce, bo jedynie potwierdzą moje słowa. (Jaskier)
   
  • Lubię Lubię x 2
  • Pouczające Pouczające x 1
 8. Radomir

  Radomir Użytkownik Gracz

  Rozumiesz, że mi chodzi o to, że występują nazwy tutaj z innych uniwersów? Czy to tak trudno zamienić Sapkowską nazwę Doliny Kwiatów na samą Dolinę? Albo chociaż pobawić się np. słowami dyskietka i biurko i kroisz te wyrazy tak, że masz Ur-skiet to może być nazwa dla orka. Proste prawda? Nie zarzucam Ci plagiatu, jedynie wytykam wam wszystkim błąd, który się skupia na nazwy krain. Przyznam, że każdy z nas mógłby stworzyć postać, która istniała i mieszkała np. w Londynie i nikt by tutaj prawdopodobnie tego nie zauważył. Irytuje mnie naprawdę taki babol i prosiłbym o jakiś wątek z informacjami skąd nasza postać może pochodzić i tak dalej. Ja rozumiem, że to jest wasz prawdopodobnie drugi serwer (Moim zdaniem.) Role Play, ale jeśli macie jakieś pytania czy problemy JA mogę pomóc, ale wystarczy spiąć w dupę w troki i się zastanowić czy chcemy grać na dobrym serwerze czy na gównianym. Siedzę wystarczająco długo w Role Play zwłaszcza z dużymi elementami Fantasy. Wystarczy się odezwać do mnie na waszym discordzie czy na PW.
   
  • Lubię Lubię x 5
 9. Jaskier

  Jaskier Mod Administracja Mod

  "Przyznam, że każdy z nas mógłby stworzyć postać, która istniała i mieszkała np. w Londynie i nikt by tutaj prawdopodobnie tego nie zauważył. Irytuje mnie naprawdę taki babol i prosiłbym o jakiś wątek z informacjami skąd nasza postać może pochodzić i tak dalej. " - Coś takiego było i nadal jest planowane, adekwatnie do ras postaci, przypisanych do danego miejsca

  "A mogę pomóc, ale wystarczy spiąć w dupę w troki i się zastanowić czy chcemy grać na dobrym serwerze czy na gównianym." - Pomocą jest opinia, którą piszesz, bazująca na subiektywności.

  "Czy to tak trudno zamienić Sapkowską nazwę Doliny Kwiatów na samą Dolinę? Albo chociaż pobawić się np. słowami dyskietka i biurko i kroisz te wyrazy tak, że masz Ur-skiet to może być nazwa dla orka. " - Już wypowiadałem się na ten temat. Może i proste, mimo wszystko fabuła mojego elfa się toczy, dłużej niżeli jesteś wśród nas, stąd to już pozostanie. Zmiana w środku odgrywania postaci, nawet takiego małego elementu już burzy całe IC danej postaci. Czy ty, gdybyś odgrywał coś dłużej, a Twoja postać byłaby znana, wiadomo było by skąd pochodzisz, nagle zmieniłbyś to? Wątpię. Pominę już charakter postaci, ale moja postać - mój wybór.

  Reasumując, skieruje te słowa zarówno do Zygfryda jak i do Ciebie Radomir oraz do innych "waszych", mam tu na myśli całych tych "łowców raków", ludzi iż opinia jest opinią. Wsparcie jest wsparciem. Nie powiem że, nie przedyskutujemy paru kwestii, spośród waszych, nazwijmy to "propozycjami". Są rzeczy, którym przydadzą się zmiany. Mimo to, uznaję całą rozmowę za niepotrzebne wylewanie żali, obustronne, wyłączając tematy ściele problematyczne - propozycje. Tyle ode mnie. Miłej rozgrywki na md.

  Jaskier​
   
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 10. Revgar

  Revgar Nowy użytkownik Gracz

  Radziu o mnie zapomniałeś xd
   
 11. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  Nie ma sensu się teraz kłócić, ponieważ wina leży po mojej stronie. Zapomniałam wstawić wątek z rasami i pochodzeniem.

  https://stillcraft.pl/temat/pochodzenie-i-rasy.19634/

  Jeżeli zamierzacie dalej dyskutować to przenieście się chociaż na priv lub discorda.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 12. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  niefortunnie ze rodzice johna ulumulu nie mieli
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 13. gelo01

  gelo01 SMod CR/Sekretarz La Rivage Emeryt

  Psst nie profanuj Klasyki Wszechczasów
   
  • Zwycięzca Zwycięzca x 3
 14. Radomir

  Radomir Użytkownik Gracz

  Ależ Ulu-Mulu mieliśmy, ale rodzice kazali oddać takiemu jednemu więźniowi co by mógł pogadać z demonem. Także na serwerze mogę je zrobić dla mnie to dosłownie chwila.

  Iiii tam. Jaka to klasyka?
  Jak to mówił L.Miller "Prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy".
  --- Zaktualizowano post ---
  Niniejszym pragnę zawiadomić o śmierci (prawie) wszystkich Łowców Raków.

  Postawmy świeczki tym zacnym postacią z którymi mogliście zagrać akcję ErPe.

  Odeszli do nieba:
  John a'ka Radomir
  Siegfried Imperios zwany Oświeconym a'ka Zygfryd
  Marie Bertrand zwana też Rudym Orłem a'ka Milva

  Pokój ich duszom!
  (Jak ktoś z administracji chce to może dać ten wątek do archiwum)
  PS:Ogółem ta Karta Postaci miała być satyrą na praktycznie każdą KP graczy :)
   
  • Lubię Lubię x 3

Poleć tę stronę