1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Może to jeszcze nie koniec ?

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika Volvolter, 19 Maj 2018.

?

Czy still może istnieć w takiej formie dalej ?

 1. Tak, still nie może upaść!!!

  15,4%
 2. Nie, to już jest koniec...

  84,6%
 1. Volvolter

  Volvolter Użytkownik Gracz

  Witam, z tej strony Volvolter. Część osób będzie na pewno ździwiona, że mnie jeszcze tu widzi, gdyż nie byłem na serwie już od chyba ponad roku. Było to spowodowane głównie tym że nie miałem czasu na gre, jak i tym, że zauwarzem brak jakiejkolwiek reakcji head admina na coraz bardziej zmniejszającą się liczbę graczy. Przez co uznałem że nie opłaca się tu więcej grać. Niemniej jednak zapamiętałem stilla jako fajny serwer z przyjemną atmosferą. Tak więc biorąc pod uwage że ziutek powiedział, że serwer ma szanse istnieć dalej w "bardzo okrojonej formie", postanowiłem dać moją ostatnią propozycje dotyczącą tego serwera. Proponuje zamienić stilla na czysty survival. Zero pluginów czy modyfikacji rozgrywki. Normalny minecraftowy świat, w którym możemy wszyscy razem bez jakichkolwiek ograniczeń budować sobie bazy, domy, sklepy, zamki, farmy, wszystko co nam się żywnie podoba. Głównym zabezpieczeniem przed osobami które chcą tylko wbić żeby rozwalić to co zbudowaliśmy, byłby obowiązkowy sms w wysokości 10-20 zł, potrzebny by się znaleść na whiteliście. Dodatkowym źródłem dochodów byłyby dotacje. Serwer taki wymaga minimalnego nakładu pracy, a może być całkiem ciekawą przygodą która przedłurzy życie stilla o kolejne lata. Co o tym sądzicie ?
   
  • Głupi Głupi x 2
  • Zła ortografia Zła ortografia x 1
 2. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  ty to masz łeb jak sklep
   
  • Lubię Lubię x 2
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Zabawne Zabawne x 1
 3. *AT123

  *AT123 Aktywny użytkownik Emeryt

  Kto ci zaplaci np 20 zl przed wejsciem na serwer ktore moze okazac sie wielkim gownem? nikt jebnij sie w ten lep chlopczyku
   
  • Zła ortografia Zła ortografia x 2
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 4. Volvolter

  Volvolter Użytkownik Gracz

  Pierwsze osoby, które już grają na stillu mogłby być za darmo wpisane i byśmy zobaczyli czy serwer się uda. Który moim zdaniem miałby szanse powodzenia.
   
 5. LOL323

  LOL323 Aktywny użytkownik Gracz

  xd
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 6. _TheFatality_

  _TheFatality_ Stary użytkownik Gracz

  nie no koniec ryju for real
   
  • Zła ortografia Zła ortografia x 1
 7. amela

  amela :) Emeryt

  ambitne
   
  • Głupi Głupi x 1
 8. MaddoxMB

  MaddoxMB Użytkownik Gracz

  No nie
  Dajcie jeszcze grac xd
   

Poleć tę stronę