1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Nicki Graczy na forum

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika _Crafting, 9 Sierpień 2017.

 1. _Crafting

  _Crafting SuperMod Administracja SuperMod

  Jak wiadomo, większość forumowiczów gra na serwerach Stilla, bo jakby nie patrzeć, jest to forum tego serwera.
  Ostatnio czytając podania do rekrutacji widziałem różne pytania typu "Jak się nazywasz bo nie kojarzę?". Albo wymagania odnośnie tytułu. Wymyśliłem rozwiązanie dla tego problemu - nowa zakładka w Profilu. Nazywała by się "Nick w grze" i służyłaby do wpisywania tam nicku w grze. Dość proste. Nick taki wyświetlałby się pod nazwą na forum, ew. gdzieś przy sygnaturze. Jak wspomniałem, proste i skuteczne.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 2. Wewek

  Wewek ex**owiec Administracja Policja

 3. Crystal01

  Crystal01 Aktywny użytkownik Emeryt

  No generalnie z jednej strony nie jest to skomplikowany pomysł, ale z drugiej zauważ jak często gracze zmieniają te nicki, i często zapomni im się to zaktualizować i tak dalej. Po prostu po jakimś tygodniu fazy na nową opcje ukryje się ona w kurzu i zapomnieniu.

  Wyświetlane pod nazwą forum zrobiło by trochę zamieszania bo szczerze brzydko by to wyglądało, zwłaszcza znając różne przedziwne pseudonimy niektórych graczy, a do sygnatury każdy kto chce i tak może sobie to dodać.

  Ogólnie przy okazji kandydat na moderatora powinien być raczej znany już z prawdziwego nicku, a nie jakiegoś bzdurnego i dziecinnego pseudonimu.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 4. jakubpl34

  jakubpl34 Mod FB Emeryt

 5. Luzikczek

  Luzikczek Mod FreeBuild Emeryt

  Spoczko, jezeli ktos gra to napewno sie przyda :) mialem sytuacje ze nie wiedziałem kto to @Persefona i tak patrze ze ziutekkk jakiemus randomowi adma dal a to ilav xd
   
  • Zwycięzca Zwycięzca x 1

Poleć tę stronę