1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Nie mogę się zalogować!

Dyskusja w 'Skargi' rozpoczęta przez użytkownika Michalinek80, 24 Kwiecień 2018.

 1. Michalinek80

  Michalinek80 Nowy użytkownik Gracz

  Witam, z tej strony Michalinek80.

  Mam problem, wczoraj dostałem bana przez konsolę za błędne wpisywanie hasła jako iż jestem w pełni przekonany, że podawałem poprawne. Dziś spróbowałem ponownie się zalogować i mimo to dalej system twierdzi, że jest błędne. Jak coś to pisałem /l (hasło), ale próbowałem też /login (hasło) czy /register (hasło) (hasło) (przy tym ostatnim twierdziło poprawnie, że mam konto). Proszę o jak najszybsze rozwiązanie problemu.
   
  • Pouczające Pouczające x 1
 2. Wewek

  Wewek ex**owiec Administracja Policja

  Wygląda na to, że plugin Essentials, błędnie wykrył Twoje logowanie jako błędne (wp składnia) i wręczył Ci ebana (bo na banliście nic nie widzę). Żeby temu zapobiec dobrze byłoby zmienić konfigurację pluginu, co zostawiam administracji CR. Jeśli chodzi natomiast o serwer, którym się opiekuję (SV), bana nie masz, sprawdziłem.

  @times @MrSzarak @Persefona @PlushMei @ziutekkk @Skan Mage
  PS. Możecie przy okazji zbanować ATa na forum za całokształt? Dzięki ;)
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Zabawne Zabawne x 1
 3. Michalinek80

  Michalinek80 Nowy użytkownik Gracz

  Ja bym może poprosił do tej sprawy kogoś wyżej położonego, by np zmienić hasło. Może ktoś się włamał i zmienił (było banalne i sprzed kilku lat).
   
 4. ziutekkk

  ziutekkk HeadAdmin Administracja Administrator

  Odezwałem się na pw
   

Poleć tę stronę