1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

" Nowiny z Skyblocka " Nr 02 > Styczeń2017 <

Dyskusja w 'Życie serwera' rozpoczęta przez użytkownika xMrPiernik, 31 Styczeń 2017.

 1. xMrPiernik

  xMrPiernik Aktywny użytkownik Gracz

  [​IMG]
  * Rekord do Księgi rekordów Stillcraft? *

  W okolicach dnia 27 stycznia dowiedzieliśmy się o rezygnacji z posady Moderatorki Sincerity. Nie które osoby były smutne z odejścia Moderatorki, natomiast już w niedziele mogliśmy zobaczyć ją z powrotem na SkyBlock'u jako Mod a nie Emeryt.
  Dlaczego rekord? Prawdopodobnie żaden Moderator/ka nie był/a tak krótko na serverze jako Emeryt!
  [​IMG]
  * Targi, targi i jeszcze raz targi *

  W miesiącu grudzień, targi pojawiły się w gazetce ponieważ zyskały one popularność. Natomiast w miesiącu styczeń Moderator EsexX dobudował jedno piętro z dodatkowymi ośmioma targami, które w ciągu kilku dni zostały zajęte! Sklepy są popularne jak nigdy wcześniej!​
  [​IMG]
  * Nowa Mob Arena *

  Jeden z Emerytów SkyBlock'a nie jaki AT123 pokusił się o zbudowanie nowej mapy, o nazwie "Dziedziniec". Czego skutkiem było powiększenie lobby Mob Aren. (Gracze oceniają arenę w niestępujący sposób http://strawpoll.pl/33514)
  Wiadomo jednak że już niedługo pojawi się kolejna mapka, która będzie nazwa... (Zdjęcie nowej mapki która jest budowana)​
  [​IMG]

  * Zmiana? A może nowy początek zmian na "Eventowej"?! *

  Mod EsexX zapoczątkował zmiany na mapie z eventami, wszystkie zabawy z których Moderatorzy nadal korzystają, zostały przeniesione w inne miejsce oraz posegregowane. Prócz przenoszeń pojawiły się nowe budynki dla istniejących już warpów. Nowa jest m.in. kopalnia, budynek pvp oraz warp p. Nowe eventy to Kalambury, Hole i String. Prócz nowości, pozostałe budynki otrzymały napisy, dokładniej nazwę danej gry/zabawy.
  (Na zdjęciu nowe PvP)
  [​IMG]

  * Nowa kopalnia! *

  Starą kopalnie znali chyba wszyscy, istniała ona od dawna. Tak więc jeden z Emerytów SkyBlock'a - MrPiernikPL wybudował nową, przy budowie pomagali mu World Edit Masterzy EsexX oraz AT123, służyli pomocą latając z magiczną siekierą. Miejsce wykopalisk jest stworzone na zwór starej kopalni, gdy schodzimy po schodach musimy patrzeć czy nic nie spadnie nam z góry, według autora zostały zachowane wszystkie przepisy BHP. Gdy zaczniemy kopać i dojdziemy do spodu będziemy mogli podziwiać stalagmity a do góry będziemy widzieć stalaktyty. Ściany kopalni są podbierane przez drewniane filary.
  Nad kopalnią swoją piecze trzyma Ziutekkk dlatego co dwie godziny samoistnie odnawia się, nie które pogłoski są takie że pomagają mu Skrzaty.

  [​IMG]

  Podziękowania dla;

  @Krycha221 - Wykonanie grafiki (logo).
  @EsexX - Współautor niektórych z tematów.
   
  • Lubię Lubię x 1
 2. dawid0105

  dawid0105 Stary użytkownik Emeryt

  Muszę powiedzieć, że ta Nowa mobarenka jest bardzo ładna :)
  Ciekawe kto ja zbudował...?
  Mapka już jest ukończona, tak oznajmił jej architekt :)
   
  Ostatnio edytowany: 1 Luty 2017
 3. Kasanderka

  Kasanderka Nowy użytkownik Gracz

  Chyba przez te wszystkie fora to zacznę grać na skyblocku a nie tylko na fb :p
   
 4. *AT123

  *AT123 Aktywny użytkownik Emeryt

  Jakiś kozak.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1

Poleć tę stronę