1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Nowiny z Skyblocka " Nr 03 > Luty2017 <

Dyskusja w 'Życie serwera' rozpoczęta przez użytkownika xMrPiernik, 2 Marzec 2017.

 1. xMrPiernik

  xMrPiernik Aktywny użytkownik Gracz

  [​IMG]
  * Nowe osoby w Administracji SkyBlock! *
  Na początku lutego dokładnie 10 dnia miesiąca, na forum pojawiła się informacja o otworzeniu naboru na Moderatorów Stillcraft! Zgłoszeń na server Skyblock wpłynęło wyjątkowo dużo aż 12 podań ale dwóch kandydatów zostało z góry odrzuconych. Ostatecznie zostało wybranych trzech KidModeratorów. Oto oni: _superliwia_, AT123, MrPiernikPL. Prócz nowych Kidów, mamy nowego SuperModeratora - EsexX'a!
  [​IMG]
  * Nowe warpy! *
  Pierwszym miejscem jest Warp Kary, na którym możemy zapoznać się z możliwymi karami jaki nas spotkają za złamanie regulaminu. Konsekwencje tam napisane to tylko pomoc dla Moderatora, który może dowolnie modyfikować wysokość "nagrody" za nasze czyny.
  Drugim budynkiem jest Warp Crafting, nasz SMod EsexX wprowadził kolejny nowy plugin na SkyBlock, dzięki czemu możemy zrobić nowe, super przedmioty takie jak butelka z doświadczeniem, paprotkę czy znacznik oraz wiele więcej. Propozycje nowych Craftingów można składać tutaj;
  https://stillcraft.pl/temat/craftingi.18766/
  [​IMG]
  * Kolejne zmiany na Eventowej! *
  Już w zeszłym miesiącu EsexX zmieniał rozmaite rzeczy na owej mapie, teraz przyszła kolej na spawn, który wybudował MrPiernikPL. Pojawiło się kilka nowych eventów, takich jak Tor przeszkód, nowa wersja Loterii oraz nowy Skok.
  Prócz nowych eventów pojawiło się lobby parkourów. Z tego miejsca przejdziemy do każdego pomieszczenia z parkourem!
  (Na zdjęciu nowa loteria)​
  [​IMG]

  * Odnowiony cmentarz *
  KidModzi - AT123 i MrPiernikPL odnowili cmentarz, wymienili nagrobki, oczyścili tablice z nickami emerytów. Przygotowali również miejsca dla siebie. Nowy mur, nagrobki oraz nowe drogi. Każdy z nas może odwiedzić to miejsce za pomocą komendy /warp cmentarz.​
  [​IMG]


  Podziękowania dla;

  @Krycha221 - Wykonanie grafiki (logo).
  @EsexX - Wstawienie SS.
   
  • Przyjazny Przyjazny x 4
  • Lubię Lubię x 1
  • Optymistycznie Optymistycznie x 1
  • Głupi Głupi x 1
 2. mikoko24

  mikoko24 Użytkownik Gracz

  :p ładnie napisane :O
   
  • Lubię Lubię x 1
 3. KatyCat

  KatyCat Aktywny użytkownik Gracz

 4. Mateolo

  Mateolo Aktywny użytkownik Gracz

  ŁADNIE ;)
   

Poleć tę stronę