1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

prosba o unban

Dyskusja w 'Skargi' rozpoczęta przez użytkownika MINILIFE17, 6 Marzec 2018.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. MINILIFE17

  MINILIFE17 Nowy użytkownik Gracz

  Przepraszam KidModa Cryptosa o wyzwanie go. poczulem sie lekko urazony gdy osadzil mnie o skopiowanie jego stacji benzynowej. gduz dal mi pozwolenie na inspirowanie sie jego budowlami z "bukowiec" albowiem uznalem ze sa bardzo ladne, jak cale miasto. staralem sie bardzo albo zrobic stacje benzynowa jak najbardziej orginalna jak tylko moglem. owszem przyznam ze dach jest podobny tylko ma inny kolor. zostalem osadzony tazke o kopie pojazdow wojskowych nie wiem ktorych, ale do wszystkich 3 typow pojazdow ktore mam w bazie uzylem poradnika na youtube: , , . to sa poradniki ktore uzylem do budowy pojazdow. bardzo mi przykro i jeszcze raz przepraszam.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 2. DarknesS.

  DarknesS. Smod CR Administracja SuperMod

  Zamykam temat i czekam na wypowiedź @Cryptos .
   
 3. times

  times Admin Administracja Administrator

  Nie zeby cos ale kidmodzi chyba nie maja uprawnien jak mod i nie moga za bardzo pisac w takich watkach lub ich modyfikowac darkness xd
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 4. Cryptos

  Cryptos Mod Administracja Mod

  Zacznijmy od tego, że nie mam pojęcia o jakiej tabliczce mówisz, ponieważ darkness ją zauważył i Cię za to zbanował.
  Pozwoliłem Ci na inspirowanie się moim miastem, a nie jego marnym kopiowaniem w gorszej wersji.
  Zacząłeś od posterunku policji, w którym użyłeś designu z mojego szarego budynku i o to nie miałem jeszcze pretensji.
  Później koło 1:00 postanowiłeś zrobić stację benzynową, która na początku jak ją zobaczyłem nie odbiegała praktycznie niczym od mojej. Przerobione logo i podobne elementy budowy skłoniło mnie, aby Ci powiedzieć, żebyś ją zmodyfikował - zmieniłeś tylko logo na kwiatek i kolory, ale i tak nie miałem również o to większego żalu. Następnego dnia jak tam poszedłem, zobaczyłem twoją "bazę" wojskową, w której miałeś 3 hangary, a w jednym z nich zrobiłeś zjazd na dół do magazynu na pojazdy wojskowe, w którym to użyłeś jednego z moich pojazdów za jakie zapłaciłem @Polaczekk (na dodatek zrobiłeś to wgłąb ziemi jak ja). Tłumaczyłeś się, że nie masz więcej miejsca na działce, a przed samą bazą było pełno wolnego miejsca złożonego z ok. 4 działek. Zawołałem @DarknesS. , aby ocenił czy aby na pewno nie zaczyna przypominać mojego miasta - a przypominam, to był dopiero drugi dzień, więc co by było w następnych? Zgodził się ze mną, że miasto zaczyna być "plagiatem" Bukowca. Z takiego względu, dostałeś deny w moim mieście, co oznaczało brak jakiejkolwiek zgody na dalsze inspirowanie się nim. Na tym chciałem to zakończyć, ale po paru godzinach dowiaduję się z tej prośby o UB, że mnie wyzywałeś.

  Gdy się dowiem co było na tej tabliczce, zadecyduję o unbanie.
   
 5. Cryptos

  Cryptos Mod Administracja Mod

  Gracz został odbanowany, ale jeśli sytuacja się powtórzy, kolejnej szansy nie będzie.
  Proszę o zamknięcie.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę