1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Pytanie Rolnika do Rolników

Dyskusja w 'Życie serwera' rozpoczęta przez użytkownika Andrzejs, 13 Kwiecień 2017.

 1. Andrzejs

  Andrzejs Użytkownik Gracz

  Witam

  Moje pytanko brzmi następująco:
  W jakiej odległości mogę być żeby rośliny rosły?
  Szukałem odpowiedzi na internecie ale nie mogłem znaleźć a zastanawia mnie czy jeżeli mamy teraz wyspy 120x120 to czy jeżeli stanę w jednym rogu wyspy to czy w drugim rośliny nadal będą rosły ?

  Pozdrawiam
  Andrzejs
   
 2. SebeQ1979

  SebeQ1979 Nowy użytkownik Gracz

  Odpowiadając (trochę późno) na pytanie (dopiero teraz udało mi się to jednoznacznie zweryfikować):
  Odległość nie ma znaczenia. Urzęduję przeważnie na samym dole wyspy, farmy mam na poziomie 120 i cały czas dropy lecą. :)
   
  • Przydatne Przydatne x 1
 3. sh0x26

  sh0x26 Użytkownik Gracz

  Wysokość nie ma znaczenia ale odległość w płaszczyznie już tak, a jaka ona jest to wszystko zależy od ustawień servera, prawdopodobnie jest to 64 kratki(domyślnie) z tego co pamiętam ale mogę się mylić
   
 4. LudwigVanBeethoven

  LudwigVanBeethoven Użytkownik Gracz

  Ojżem żeby Napoleon zobaczył co tu się wyrabia! Wysłowię się tak; zostałem zwoleny przez Boga na muzyka, alem się znam! Wycadzić trza wodę, bo bez niej ni plon nie urośnie, w tym celu najlepiej wydrożyć w ziemi dziurę! Zasiać, czekać, w tym czasie twe dzieci mogą występować na świat! Wysokość plonów ni ma znaczenia!
   
  • Lubię Lubię x 2

Poleć tę stronę