1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Skarga na kilku delikwentów

Dyskusja w 'Skargi na graczy' rozpoczęta przez użytkownika DMzi, 27 Grudzień 2017.

Tags:
?

Czy wiesz, że Luke Skywalker ginie zabity przez Kylo Rena?

 1. Tak

  7,7%
 2. Nie

  23,1%
 3. jestem debilem

  69,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. DMzi

  DMzi Nowy użytkownik Gracz

  1. Oberstgruppenführer DMzi, jak możemy zauważyć przy nazwie użytkownika autora tego jakże wartościowego tematu
  2. pzdr, TheFatality
  3. Powyżej wymienieni przez moją osobę gracze najlepszego pod Słońcem serwera Stillcraft nie umożliwiają mi na nim gry. Otóż cała sytuacja wygląda następująco i przytoczę do niej kilka ciekawych aspektów, pod względem których osądzam Panów: pzdr i TheFatality. Zacznijmy od tego, że gdy pierwszy raz pojawiłem się na serwerze Stillcraft byłem bardzo szczęśliwy, w konću odnalazłem coś, co mogę robić w życiu, można powiedzieć, że odnalazłem sens mojego życia. Niby prosta serwerownia, a cudowna społeczność serwera wraz z wyjątkowym Właścicielem na czele doprowadziła mnie do szczytu radości, codziennie cieszyłem się zasiadając do komputera i następnie dołączając na ten szczególny serwer. Przejdę do konkretów, co dzieje się aktualnie. Przy próbie wyjścia ze spawnu zostaję ośmieszony i pogardliwie zabity przez powyżej wymienionych graczy, a wszystko dzieje się na serwerze Survival. Próbowałem zacząć tam swoją przygodę od nowa, gdyż wcześniej zrobiłem sobie dłuższą przerwę od gry, jednak po wielu próbach wyjścia ze spawnu doszczętnie opadłem z sił. Nie byłem w stanie dalej walczyć o swój honor i poległem. Dlatego tutaj jestem i kłaniam się nisko do całego sztabu administracji z prośbą o ukaranie tychże delikwentów. Pozdrawiam serdecznie.
  4. Tutaj możemy zobaczyć jak agresywnie w walce podchodzą do mnie owi Panowie, gdy ja bezbronna łasica, przemykam się przez ubocza trawiaste: https://imgur.com/tUoTiab
   
  • Zwycięzca x 5
  • Zgadzam się x 4
  • Zabawne x 2
  • Nie zgadzam się x 1
  • Przyjazny x 1
  • Przydatne x 1
 2. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  Losowa teleportacja służy do tego, aby takich sytuacji uniknąć, a poza tym mogłeś nas ominąć wychodząc drugą stroną spawnu, więc nie widzę żadnego problemu.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 2
  • Przyjazny Przyjazny x 2
 3. DMzi

  DMzi Nowy użytkownik Gracz

  Myślę, że dwa wyjścia ze spawnu powstały dla ułatwienia przemieszczania się między konkretnymi regionami mapy, a osoby odpowiedzialne za jego budowę nie uwzględniły tego, w jak bezczelny sposób zachowają się osoby grające na serwerze. Dlatego myślę, że Pańskie kontrargumenty są bardzo nieadekwatne do zaistniałej sytuacji.
   
  Ostatnio edytowany: 27 Grudzień 2017
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 4. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  Dlaczego uważasz, że są nieadekwatne, skoro skarżysz się o to, że rzekomo uniemożliwiamy ci wyjście ze spawnu?
   
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 5. DMzi

  DMzi Nowy użytkownik Gracz

  Odnośnie drugiego wyjścia ze spawnu udzieliłem Ci odpowiedzi, zatem przejdę do losowej teleportacji. Otóż wyjście spawnem jest zdecydowanie lepszą opcją niż wymieniona przez Ciebie losowa teleportacja. Dlaczego? Chociażby dlatego, że wiem w którą stronę się udaję od pewnego miejsca, do którego można bardzo szybko się dostać. Pewnie przytoczysz tutaj kordy, tak mogę ich używać w przemieszczaniu się, jednak wolę czuć się jak w prawdziwym survivalu, więc zupełnie nie zwracam na nie uwagi. To po pierwsze, a po drugie losowa teleportacja=losowe doznania, kontrolowane przemieszczanie się=kontrolowane bezpieczeństwo, tak to już jest, a nie daj Bóg, żeby na jakimś zadupiu ukazała mi się gromada potworów! Tak więc, w okolicy spawnu chciałbym czuć się bezpiecznie i ze swobodą móc przechadzać się po leśnych ścieżkach.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
 6. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  No cóż, ja wciąż nie widzę żadnego problemu. Jeżeli tak bardzo zależało ci na przemieszczaniu się w tamtą stronę mapy, dlaczego po prostu nas nie ominąłeś? Mogłeś bez problemu zrobić to tak, jak na załączonym obrazku:
  [​IMG]
   
  • Zwycięzca x 3
  • Lubię x 2
  • Zabawne x 2
  • Przyjazny x 1
  • Kreatywnie x 1
 7. LOL323

  LOL323 Aktywny użytkownik Gracz

  XDXD
   
  • Zabawne Zabawne x 1
 8. DMzi

  DMzi Nowy użytkownik Gracz

  Otóż nie jest to takie proste. Film, który możemy obejrzeć pod podanym przeze mnie adresem jedynie pokazuje jak ciężko jest wydostać się ze spawnu.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Zabawne Zabawne x 2
 9. LOL323

  LOL323 Aktywny użytkownik Gracz

  Od czegoś jest rtp, nie bądź śmieszny.

  Mogłeś biec przed siebie zamiast kierować się w ich stronę i stać sobie.
   
  • Nie lubię Nie lubię x 1
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 10. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  Widać, że ustawione.
   
  • Lubię Lubię x 1
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 11. Wewek

  Wewek ex**owiec Administracja Policja

  Podbijam temat.

  Wyżej wymienieni panowie niezwykle często utrudniają graczom grę, ponadto w przypadku ewentualnego pvp, wygranie z nimi jest niemożliwe. Zapytacie zapewne dlaczego? Otóż już spieszę z wyjaśnieniami. Panowie Ci posiadali przedmioty VIP jako jedyni, jeszcze przed startem sklepu premium, a zatem niewykonalną była możliwość przejścia obok nich w sposób bezpieczny. Na ten moment, ekwipunek jednego z nich ma łuk, który jest w stanie w 6 strzałach zabić 3 osoby z dość mocno zenchantowanym diamentowym setem. Ponadto, ciągłe wypychanie graczy na afku poza linię pvp, a ostatnio choćby nawet "rzucanie toporami", które zabijały na 2 hity na terenie spawnu, nieobjętym PVP! I o ile, do @_TheFatality_ nie mam aż takiego bólu, bo czasami potrafił oddać zdobyte w ten sposób przedmioty, to @pzdr już absolutnie nie liczy się z tym, że może i nie jest to zabronione, ale co najmniej nieetyczne.
  Boli mnie jeszcze ponadto zachowanie @Skan Mage 'a, ponieważ wiedząc, że pzdr i TheFatality grają nieetycznie, to i tak jest członkiem ich gildii, a jak dobrze wiadomo, jest on administratorem. Czy popieranie tego typu zachowań, przez tak wysoko postawioną osobę, jest jakkolwiek by tego nie określić, kulturalne? Sam ostatnio zostałem przez niego w dość brutalny sposób zabity. I nie miałbym z tym żadnego problemu, gdyby nie dalsze prowokacje z jego strony, na przykład wyrzucenie zdobytych itemków poza linię PVP, gdzie już czekał pzdr ze swoim łukiem. W mojej opinii, troszkę żenujące.
  Wracając jednak do tematu skargi, zgadam się z postulatem @DMzi o utworzenie alternatywmego wyjścia ze spawnu (chociaż pewnie i tak panowie obstawią po jednym wyjściu na głowę, a swoimi wątpliwie legalnymi itemami bez problemu zabiją nawet trzech). Ponadto proszę @times o jakąkolwiek aktualizację regulaminu, która na celu miałaby ograniczenie tego typu praktyk, aby gracz mógł chociaż bezpiecznie dotrzeć do własnego domu/bazy/czegokolwiek.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 3
 12. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  Śmieszny jesteś, jeżeli uważasz, że zabijanie kogoś na na serwerze survival jest utrudnianiem gry. To co napisałeś to w większości same kłamstwa. Chociażby to, że posiadaliśmy itemy VIP nie jest prawdą. Co do "ciągłego" popychania graczy, którzy są afk - zrobiłem to tylko raz, a ty sam próbowałeś zabić mnie w ten sposób. SkanMage nie należy do naszej gildii, jedynie zawarliśmy sojusz, ponieważ uznaliśmy, że inaczej postąpić nie możemy, gdy MrSzarak jest jednym z członków jego frakcji. Wyrzucając twoje itemy poza linię PVP nie miałem zamiaru cię sprowokować, lecz chciałem dać ci szansę ich odzyskania. Uważam, że dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu, gdyż nie złamałem w żaden sposób regulaminu.
   
  • Nie zgadzam się x 2
  • Zwycięzca x 2
  • Przyjazny x 2
  • Zgadzam się x 1
  • Zabawne x 1
  • Głupi x 1
 13. LOL323

  LOL323 Aktywny użytkownik Gracz

  Boże to survival to że mają frakcje jakiś dzikich wikingów plądrujących i gwalacych wszystko to ich sprawa.
  Rtp eh eh. Gorsi jesteście to się nie bijcie z nimi na spawnie.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
 14. DMzi

  DMzi Nowy użytkownik Gracz

  Jednak nie sposób uniknąć kontaktu z graczami na spawnie, ewentualnie admini mogliby pokusić się o przemieszczenie linii pvp do jakiegoś bardziej oddalonego obszaru. To w jakiś sposób mogłoby ostudzić agresję "dzikich wikingów plądrujących i gwałcących wszystko".
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
 15. LOL323

  LOL323 Aktywny użytkownik Gracz

  Aczkolwiek po co wychodzić za spawn - jest rtp, jest /sethome i /home.
  ;)
   
  • Lubię Lubię x 1
 16. _TheFatality_

  _TheFatality_ Stary użytkownik Gracz

  Dla sprostowania, przedmioty w których posiadaniu jest nasza gildia znacznie przewyższają swoją siłą przedmioty VIP i zostały zdobyte w sposób legalny dzięki poświęconemu przez nas czasowi na grę na serwerze. Gdy "zmarnujecie" na gierkę tyle czasu co my, również dorobicie się potężnego ekwipunku. Nie byliśmy również jednymi posiadaczami tychże przedmiotów, jedyna wtedy istniejąca gildia ALCO także była wyposażona w dewastującą broń zdolną wyciąć wszystkich, którzy stanęliby jej członkom na drodze.

  Co do tematu, oprócz naszej dwójki obok spawnu przebywały też inne osoby, w tym twoi koledzy, którzy również obsadzili główne wyjście i z zimna krwią mordowali śmiałków próbujących uciec w dzicz. Było już późno i wątpię czy ktokolwiek brał całą tę sytuację na serio (może oprócz Ciebie). Ponadto na serwerze był wtedy policjant, więc ewentualne problemy mogłeś zgłosić właśnie jemu. Jak już podsumowali to niektórzy z moich przedmówców, w żaden sposób nie łamaliśmy regulaminu, więc nie widzę sensu tej skargi.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 3
 17. Wewek

  Wewek ex**owiec Administracja Policja

  [22:52:57] [main/INFO]: [CHAT] >> MatrixGame007 [19❤] (2K/7D) zabił MinecraftWewekPL (2K/7D) używając Miecz |VIP|


  Może nie wy, ale wasi
  już tak.

  Przywołany chatlog pochodzi z 22.12.2017 - dnia otwarcia serwera.
  Najwyraźniej, pomimo szczerych chęci, nie da się tutaj grać normalnie.
   
  • Głupi Głupi x 3
 18. *AT123

  *AT123 Aktywny użytkownik Emeryt

  @times wypowiedz sie plis bo rak piszczy jak szyny przed jadacym pociagiem
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 19. Prokaraa

  Prokaraa policewoman Administracja Policja

  dobrze zaznaczyles odpowiedz w ankiecie hociasz tyle
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
  • Zwycięzca Zwycięzca x 1
  • Przyjazny Przyjazny x 1
  • Zła ortografia Zła ortografia x 1
 20. pzdr

  pzdr Stary użytkownik Gracz

  no wszystko bylo spoko ale przyjdzie ci taki minecraftwewekpl kleryk patryk i napisze ze masz jakeis itemy vip i skanmage jest z toba w gildii a slonce krazy wokol ziemi i **** wie o co mu chdozi
   
  • Zwycięzca Zwycięzca x 3
  • Zabawne Zabawne x 1
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę