1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Skarga na Moderatorkę CherryRose

Dyskusja w 'Skargi' rozpoczęta przez użytkownika MaciekR, 25 Październik 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. MaciekR

  MaciekR 17/02/2017 - 30/06/2017 Emeryt

  Witam! Pragnę dzisiaj napisać skargę, na 'najlepsza' moderatorkę MD.. To może ja w skrócie opowiem:
  Dzisiaj jakieś 10 minut temu, ja z @Elizakwiat i Gucci czekaliśmy na reset kopalni nr 2. @HaDe22 zresetował nam kopalnie i się cieszyliśmy... niestety, my wchodzimy do kopalni... chwile pokopaliśmy.. a nasza kochana moderatorka @MeiMisaki zresetowała kopalnia po raz drugi, podczas kiedy my byliśmy w środku. Ja z Elizą umraliśmy, Gucci był blisko brzegu, więc go poprostu wyrzuciło przed kopalnie. @Elizakwiat została przeteleportowana spowrotem do jaskini... ale ja już nie. Oczywiście, żeby nie było nieporozumienia; wysyłałem Helpopy, co może potwierdzić @jakubpl34 , iż on mi odpisał... W dodatku, za każdym razem kiedy wysyłam HelpOpy nikt z administracji MD mi nie odpowiada... Dodam jeszcze, że jeżeli nawet by administracja MD nie miała dostępu do HelpPopów... to ElizaKwiat pisała do Cherry na /f bmsg, żeby owa administratorka mnie spowrotem teleportowała przed jaskinie, lecz niestety... niedoczekałem się tego... Oczekuję, szybkiego rozwiązania sprawy... mimo, że wygląda to jak błachostka ale czas zmarnowany... fakt faktem nie straciłem, żadnych itemów jedyne co mogłem stracić to potencjalne diamenty złoto i żelazo które było zresetowane.

  Reasumując, proszę o bynajmniej jakieś przeprosiny od @MeiMisaki oraz jakieś ostrzeżenie dla niej. Przepraszam za kłopot, pozdrawiam.

  PS... halo moje diaksy...

  MaciekR

  @Persefona
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 3
  • Nie lubię Nie lubię x 1
  • Przydatne Przydatne x 1
  • Głupi Głupi x 1
 2. Elizakwiat

  Elizakwiat Stary użytkownik Gracz

  @MaciekR Nie wiem co o tym sądzić. Ale Mei mi nie odpisywała, najprawdopodobniej miała AFK. Wyjaśnij z nią na privie, a nie rób od razu skarg.
  Merci.
   
 3. MeiMisaki

  MeiMisaki Gromowładna Administracja Mod

  To tak, zresetowałam kopalnie, ponieważ staram się to robić co godzinę, a przed resetem miałam AFK, więc nie widziałam, jak HaDe ją zresetował. (Oczywiście, jak chcecie to mogę przestać resetować kopalnie, ale nie wiem kto wtedy bardziej na tym straci). Co do teleportacji Elizy, teleportowałam ją, ponieważ mnie "poprosiła" a później napisała tylko "Mei wyciągnij Maćka". Gdy się do Ciebie teleportowałam byłeś na daszku studni, więc pomyślałam, że jest już wszystko w porządku i zignorowałam problem.
  Dodatkowo chciałabym dodać, że nie wyskakują mi powiadomienia z helpop, więc to nie moja wina, że nie mogłam Ci później pomóc. Jednak, skoro tak bardzo Ci na tym zależy to przepraszam.
   
  • Przyjazny Przyjazny x 8
  • Zwycięzca Zwycięzca x 2
 4. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  Ziutek jeszcze nie nadał uprawnień do odczytywania helpop dla KidModeratorów, więc to nie jest wina MeiMisaki. Nie będzie żadnej kary. Wyżej wszystko ładnie wytłumaczyła.

  Zamykam
   
  Ostatnio edytowany: 25 Październik 2017
  • Przyjazny Przyjazny x 3
  • Pouczające Pouczające x 1
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę