1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Stillcraft na Minecraft PE

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika Deeymon, 13 Lipiec 2017.

?

Jesteście za?

 1. Tak

  66,7%
 2. Nie

  33,3%
 1. Deeymon

  Deeymon Nowy użytkownik Gracz

  Witam.

  Chciałbym podać propozycję, aby administracja pomyślała nad stworzeniem serwera w grze minecraft pe.
  Uważam, że byłaby to świetna opcja dla ludzi wiecznie w drodze :) jest to świetny pomysł aby można było uczestniczyć w życiu serwera będąc z dala od komputera.

  Zapraszam do dyskusji :3
   
  • Lubię Lubię x 1
 2. jakubpl34

  jakubpl34 Mod FB Emeryt

  Dobry pomysł ale zapewne za dużo roboty.
   
 3. Volvolter

  Volvolter Użytkownik Gracz

  Niedługo i tak ma dojść do połączenia serwerów ze wszystkich platform (no może nie niedługo, ale w przyszłości). A znając tempo adm w realizowaniu propozycji bardziej się opłaca na to zaczekać ;)
   
 4. Radekkk

  Radekkk Redaktor naczelny Administracja Redaktor

  Taki serwer już istniał i nie cieszył się dużym zainteresowaniem.
   
 5. kubikill

  kubikill Użytkownik Gracz

  Nie wszystkich platform. Do graczy Pocket Edition (Android, iOS, Windows 10) dojdą gracze z Xbox One i Nintendo Switch. Wersja Java jest za daleko w przód od Pocket Edition, a konsole Playstation nie zostaną połączone ze względu na głupią decyzję Sony, które zasłania się "ochroną użytkowników". Gorszej wymówki nie słyszałem.

  Graczy z Nintendo Switch jest bardzo mało, ale graczy z Xbox One jest na pewno więcej. Moim zdaniem warto spróbować jeszcze raz. Wcześniej Pocket Edition było jeszcze w alphie, miało mniej rzeczy w porównaniu do dzisiejszej wersji, no i nie było jeszcze wtedy wersji na Windows 10.
   
 6. Deeymon

  Deeymon Nowy użytkownik Gracz

  Jest kilka sposobów na zrobienie serwera na pe, liczne aplikacje i wgl. Co prawda taki serwer trzeba opłacać, ale skoro zwykły serwer sie utrzymuje ten chyba też miałby szanse.
   
  • Zgadzam się Zgadzam się x 1
 7. MisterTriad

  MisterTriad Stary użytkownik Gracz

Poleć tę stronę