1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

To jest już koniec...

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika ziutekkk, 18 Maj 2018.

 1. Tarner

  Tarner Nowy użytkownik Gracz

  No cóż. Wszystko się kiedyś skończy, dotyczy to również tego serwera. Pamiętam jak wbiłem tu po raz pierwszy (na tryb freebuild) gdy był stary spawn z cegieł i fontanna na środku, a ja nie wiedziałem co robić. To wszystko minęło zbyt szybko lecz mimo tego cieszę się, że mogłem spędzić na tym serwerze 6 lat i chociaż raz napisać podanie o rangę kidmoda. Myślę, że stillcraft był Twoim wielkim osiągnięciem pomimo tego, że grało tutaj maksymalnie 30 osób. Chyba że zaliczymy do tego boty których było ok. 150 :dziadek. Dziękuję!
   
  Ostatnio edytowany: 3 Czerwiec 2018
 2. HeroicPL

  HeroicPL Użytkownik Gracz

  While you are dying I'll be still alive
  and when you're dead I'll be still alive.
   
 3. kacpercraft04

  kacpercraft04 Użytkownik Gracz

  No cóż... To była kwestia czasu aż nastąpi to oficjalne oświadczenie...

  Ne wielu mnie pamięta, ale przeżyłem 6 lat na tej wspaniałej platformie jaką był stillcraft. Zasmuciło mnie to, że nie powróci już do dawnej świetności, ale jestem pewien, że do końca życia, łezka będzie mi się w oku kręciła gdy będę sobie przypominał sytuacje z gry. Tyle postawionych bloków, tyle osób na serwerach, tyle niezapomnianych chwil.... To wszystko dzięki Ziutkkkowi. To on zjednoczył graczy do wspólnego grania, to on udzielał się na serwerze, to on wprowadzał nowe inicjatywy które polepszały grę na serwerze. Miejmy nadzieję że ta okrojona wersja, o której mówi Persefona, będzie chociaż w jakiejś części taka sama, jak nasza kochana serwerownia. Pozdro dla @HaDe22 za uczenie mnie i Juzka budowania, w pewnym sensie nie robimy już teraz gniotów, ale budowle na jakichś podstawach. Wielkie dzięki @Crafterfeller za piękne państwo z budowlami, które starałem się naśladować, Dzięki @thetoox , wiem że cię pozwałem za te odzywki, ale nauczyło mnie to podejścia do pewnych spraw inaczej. Dla wszystkich wielkie dzięki za te 6 wspaniałych lat (╥﹏╥)
   
 4. Mrwheatley2

  Mrwheatley2 Nowy użytkownik Gracz

  Ehh wiele z was mnie pamięta i nie kojarzy najlepiej, lecz też mam uczucia
  Stillcraft był jednym z najlepszych okresów w moim życiu.
  Niedługo mija rok od kiedy mam bana, mam pracę na innym serwerze, lecz przykro mi że ten serwer upada.

  Te moje zabawy w Witkolandy...
  Jako pomocnik nie mam już czasu na innych serwerach w to się bawić, ale edycje na stillu były najlepsze.

  Chciałbym przeprosić administracje, a szczególnie darknessa, z którym jeszcze niedawno zawzięcie walczyłem.

  Nie liczę na UB, ale życzę powodzenia w próbie dalszego utrzymywania serwera.o

  Pozdrawiam Witek
   
 5. SpeedyX

  SpeedyX Nowy użytkownik Gracz

  Sporo wspomnień niestety wszystko sie kiedyś kończy niektórzy dorastają i nudzi im sie ta gra. I co sie dziwić, bardzo dobrze wspominam stilla jeśli z którymś z was się kiedys zobacze to pamiętajcie możecie mnie spotkać na różnych serwerach pod nickiem Heryos.
   
 6. KotekDiller

  KotekDiller Użytkownik Gracz

  Nie grałem dużo na tym serwerze Ale dzięki temu serwerowi znów spotkałem moja stara gildie Negative. Będzie też jakieś zdjęcie pamiątkowe jak na zamknięcie FreeBuild? Można by też było zrobić jakiś serwer Discord aby gracze dalej pamiętali o tym serwerze A Discord jest jeszcze darmowy więc nawet byś płacić nie musiał

  Pozdrawiam cieplutko KotekDiller
   
 7. Elizakwiat

  Elizakwiat Stary użytkownik Gracz

  "This is the end, hold your breath and count to ten"

   
  • Optymistycznie Optymistycznie x 1

Poleć tę stronę