1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Wiosenna Sesja #Stillcraft2017 za nami!

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika Radekkk, 22 Kwiecień 2017.

 1. Radekkk

  Radekkk Redaktor naczelny Administracja Redaktor

  [​IMG]
  22 kwietnia na Rynku Warpu Miasto na Creative oraz na TeamSpeaku odbyła się kolejna edycja imprezy muzycznej znanej pod nazwą Wiosenna Sesja. Koncert poprowadził SuperModerator Freebuild - MrSzarak!

  Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18:25. Margaret otworzyła widowisko hitem "Cool Me Down", który wygrał konkurs o tytuł Hitu Wiosny na ubiegłorocznej Wiosennej Sesji. Następnie prowadzący przywitał wszystkich i opowiedział o tym, co będzie miało miejsce w trakcie trwania eventu. Zdradził także, jak będzie wyglądało głosowanie.

  Po części teoretycznej przyszedł czas na poznanie utworów, które zakwalifikowały się do tegorocznego konkursu o tytuł Hitu Wiosny. Usłyszeliśmy: "Shape of You" Eda Sheerana, "Flashlight" Kasi Moś, "Chained To The Rhythm" Katy Perry i Skip Marleya, "Never Give Up" Sii, "All World 2017" Gromee-go i Wurlda, "On My Way" Tiesto i Bright Sparks, "Superstar" Mandee-go i Marii Mathei, "Inside The Lines" Mike'a Perrego i Casso, "Wszystko albo nic" Ewy Farnej, "Animal" Alvaro Solera, "Symphony" Clean Bandit i Zary Larsson oraz "Statements" Loreen.

  Po wysłuchaniu ostatniej piosenki konkursowej rozpoczęło się 10-minutowe głosowanie. W czasie jego trwania MrSzarak streścił historię wydarzenia (2015-2017).

  Po zakończonym głosowaniu na scenie pojawiła się dwójka wyjątkowych gości specjalnych: Jasmine Thompson, która zdobyła drugie miejsce w ubiegłorocznym konkursie na Hit Wiosny (usłyszeliśmy jej piosenki "Adore" oraz "Where We Belong"). Po niej swój występ dał najbardziej oczekiwany przez wszystkich artysta, czyli QBIK (usłyszeliśmy "Mam wyj*bane", "4 pory roku" i "Życie jest jedno").

  Na samym końcu gospodarz widowiska ogłosił hit wiosny, którym został utwór "Shape of You" Eda Sheerana. Impreza zakończyła się ponownym wykonaniem tej piosenki.
  [​IMG]
  Scenografia Wiosennej Sesji #Stillcraft2017

  [​IMG]
  Gracze przed sceną
  Warto dodać, że w trakcie trwania imprezy został pobity rekord Stillcrafta w kategorii "największa liczba osób online na TeamSpeaku 3". Tym razem nowy rekord wynosi 34 osoby.
  [​IMG]

  O opinię na temat widowiska zapytałem słuchaczy na TeamSpeaku.
  Następna impreza z cyklu #Stillcraft2017 już 23 czerwca o godzinie 18:30 na TeamSpeaku 3 oraz w Stillcraft Arenie na Creative.
   
  • Lubię Lubię x 4
  • Przyjazny Przyjazny x 1
 2. KatyCat

  KatyCat Aktywny użytkownik Gracz

  Katy Perry????!?!?!!??!?!?! KOCHAM CIĘ!!!!! @Azrala trzymaj mnie
   
  • Lubię Lubię x 1
 3. _superliwia_

  _superliwia_ Stary użytkownik Emeryt

  Najlepsza impreza ewer ha
   
  • Lubię Lubię x 2
 4. MarikaVII

  MarikaVII Nowy użytkownik Gracz

  Fajna impra hehe cytat mnie B))
   
  • Lubię Lubię x 2
 5. Wewek

  Wewek ex**owiec Administracja Policja

  polecam.
  11/9
   
 6. DarkShot

  DarkShot Stary użytkownik Gracz

  Ostre i mocne 360/420
   

Poleć tę stronę