1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Wybiórczy/niesprawiedliwy ban

Dyskusja w 'Skargi' rozpoczęta przez użytkownika Daimonion, 11 Listopad 2017.

Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Daimonion

  Daimonion Nowy użytkownik Gracz

  Cześć,

  Piszę w imieniu Kozak8 (mojego syna). Został on właśnie zbanowany za obrażenia gracza i z tego, co rozumiem, rzeczywiście kogoś obraził. Tego bana zatem nie kwestionuję. Syn powiedział mi jednak, że odpowiadał na to, że jego ktoś wcześniej obraził (i ja widziałem tę obrazę, ale nie zdążyłem doczytać, przez kogo). Czy ta osoba także została zbanowana? To chyba jasne, że też powinna.

  Chcąc wyjaśnić sytuację zalogowałem się na konto córki (AzulLoba114) i w ciągu minuty także zostałem zbanowany (zarzut: inne konto Kozaka8). AzulLoba114 nigdy nie łamała zasad, jest inną osobą (siostrą), a więc ten ban jest całkowicie niesprawiedliwy. Proszę zatem o unban.

  Oba bany otrzymałem w momencie, kiedy nawiązałem już - przez pm - kontakt z administratorem i napisałem, że chcę wyjaśnić sytuację. Nie dano mi takiej możliwości.

  Czekam na jak najszybsze rozwiązanie sytuacji.
   
  Ostatnio edytowany: 11 Listopad 2017
  • Zabawne Zabawne x 3
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
  • Zwycięzca Zwycięzca x 1
  • Głupi Głupi x 1
 2. DarknesS.

  DarknesS. Generalle de Mściciel Administracja SuperMod

  To co napisałeś jest po prostu śmieszne.Aż takim naiwniakiem to ja nie jestem żeby uwierzyć w to,że ojciec nagle zalogował się na konto swojej córki i pisał do mnie w sprawie unbana i wiem,że to ty Kozak.Zacząłeś wyzywać pewnego gracza od śmiecia a nic wcześniej nie wskazywało na to aby on Cię wyzywał.Z resztą to tylko 3 dni które Cię nie zabiją i myślę,że doczekasz do końca bana.
  //Zamykam.
   
  • Nie lubię Nie lubię x 2
  • Zgadzam się Zgadzam się x 2
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę