1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Zapowiedź serwera Fantasy Medieval RolePlay

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika Persefona, 25 Wrzesień 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator


  Dawno, dawno temu...

  [​IMG]
  [​IMG]
  Początek mej historii jest pełen tajemnic i sekretów, które nadal czekają na odkrycie i ujawnienia, mimo to istnieje coś co rozpoczęło historie tego miejsca... Wiele lat temu, za naszych najstarszych pradziadów, ta opowieść się zaczyna, gdy pewien człowiek postawił swoją nogę po raz pierwszy na tych niegdyś nieodkrytych ziemiach. Vorn Biun Storm, morski korsarz, który wyruszywszy wraz ze swoją załogą w morze, zgubił kierunek. Mieli oni udać się na rabunek, mimo tego wielki sztorm i huragan złapał ich statek w ramiona i wywiódł na nieznane im wody, wody, które okazały się dla nich zgubne. Statek kamratów wiele godzin dryfował wśród wzburzonego morza, aż w końcu za sprawą jakieś boskiej ręki rozbił się o skały. O skały?! Nie jeden by się zdziwił, owszem o skały, jednakże owe kamienie były znakiem iż trafili na ląd, nie wiedząc wtedy jeszcze iż był to nowy ląd. Storm ocalał, a wraz z nim nieliczna grupa jego załogi, z którymi ruszył dalej w ląd tej magicznej krainy. Nie wiele brakowało, aby nie raz zginęli na tajemniczym ladzie, niosącym ze sobą śmierć niemalże na każdym roku. Strom wraz z kompanią wenerował wiele dni, miesięcy a nawet lat, na ladzie czas płynął nieco inaczej. W końcu, gdy wszyscy zmęczeni byli wędrówką, osiadli. Storm postanowił początkowo obóz rozbić, lecz z małego obozowiska powstała wieś, miasto, aż po lat wielu, gdy Storm leżał już na śmierci łożu, śmiało określić można byłoby jego twór królestwem, niesamowicie zbudowanym i wznoszącym się wokół zarośli, krzaków, paproci a przede wszystkim wokół otaczającego jego wielkiego lasu, zakazanego z nazwy, domu dla wielu nieznanych światu stworzeń, posiadających niezwykłą moc i potęgę, większą niżeli posiadał kiedykolwiek człowiek. Tak oto powstało Hiddencast, dom dla nowego gatunku ludzkiego, żyjącego na własnych zasadach i prawach. Chcesz zostać wielkim rycerzem, broniącego państwa, a może piratem pływającym po wzburzonym morzu? Nie zwlekaj i dołącz już dziś do Hiddencast, gdzie ludzie mają stwórczą moc.

  Fantasy Medieval polega na poprowadzeniu postaci przez długie i ciekawe życie. To od Ciebie zależy, czy zostaniesz rybakiem, wojownikiem, a może nawet królem. Będzie to serwer RolePlay, który opiera się głównie na odgrywaniu postaci.

  Więcej informacji niebawem!

  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 29 Wrzesień 2017
  • Lubię Lubię x 9
  • Przyjazny Przyjazny x 5
  • Zabawne Zabawne x 2
 2. Persefona

  Persefona Admin Administracja Administrator

  [​IMG]

  Mieszkańcy Hiddencast od zawsze wyznawali wiarę w trzech bogów, którzy są piękni, silni i nieśmiertelni. Każdy z nich posiada swoje unikalne zdolności. Wszystkie matki w królestwie podczas narodzin swojego dziecka muszą wybrać dla niego opiekuna, czyli boga, który będzie troszczył się o dziecko w trudnych chwilach.

  Irelia to bogini natury, która informuje kobiety i mężczyzn o powołaniu do kapłaństwa. Powiadają, że ukrywa się wśród ludzi, w ciele zwykłego człowieka. Daris to bóg wody, który znany jest z tego, że posiada w swoich świątyniach wodę leczącą rany. Jest jeszcze Arnes, znany również jako bóg światła. Jest on najpotężniejszy z całej trojki bogów i posiada dar wskrzeszania.

  A Ty którego wybierzesz na swojego boga opiekuna?


  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Ostatnio edytowany: 2 Październik 2017
  • Kreatywnie Kreatywnie x 7
  • Lubię Lubię x 3
  • Przydatne Przydatne x 1
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę