1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Kontunuując korzystanie z tej strony, akceptujesz działanie ciasteczek w Twojej przeglądarce. Więcej informacji: Ciasteczka Learn More.

Złote Klopy 6

Dyskusja w 'Nowości' rozpoczęta przez użytkownika Radekkk, 10 Listopad 2017.

 1. Radekkk

  Radekkk Redaktor naczelny Administracja Redaktor

  [​IMG]
  W piątkowy wieczór 10 listopada w miejskiej Stillcraft Arenie obecni goście poznali wyniki szóstej edycji Złotych Klopów. Nie było Cię, a chcesz wiedzieć kto wygrał? Przeczytaj ten artykuł!

  Ceremonia ogłoszenia wyników rozpoczęła się o godz. 18:05. Najpierw gospodarz wieczoru (tj. organizator konkursu) przekazał obecnym informację o dyskwalifikacji jednego z memów zakwalifikowanych do finału plebiscytu.
  [​IMG]
  Następnie miała miejsce najważniejsza część całej ceremonii - wyniki! Najpierw poznaliśmy najlepsze zdanie tej edycji. Najwięcej głosów (34,6%) zdobyła wypowiedź Crytal: Krycha morda w p[​IMG].

  Nagrodę w najważniejszej kategorii konkursu, czyli za mem, uzyskał po raz wtóry Lambrus194. Jego mem uzyskał 33,3% poparcia.
  [​IMG]
  Ceremonia miała już się skończyć, kiedy prowadzący niespodziewanie oznajmił, że ma jeszcze jedną nagrodę do wręczenia. Była to Nagroda Specjalna od organizatora. Jej nowym właścicielem stał się Crafterfeller. Organizator wręczył ją graczowi w odpowiedzi na zdarzenia z przełomu sierpnia i września. Każdy stały gracz wie, co się wtedy wydarzyło, więc nie będę tego opisywał w tym artykule.

  Poniżej przedstawiam wykresy przedstawiające ilość głosów w poszczególnej kategorii.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Wykresy są dostępne w historii Złotych Klopów: KLIK

  Do zobaczenia za miesiąc!
   
  • Nie zgadzam się Nie zgadzam się x 1
 2. Assasinate "Buczer"

  Assasinate "Buczer" Aktywny użytkownik Gracz

  a co to takiego jeśli można spytać?
   
 3. Prokaraa

  Prokaraa policewoman Administracja Policja

  • Lubię Lubię x 1
  • Przyjazny Przyjazny x 1

Poleć tę stronę